SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CREAPURE Kreatyna 1000 czy MONOHYDRATE mikro ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czym sie rózni Kreatyna 1000 z Olimpa (200 tabl.) od Kreatyny CREAPURE MONOHYDRATE mikro.(250 kaps.)? Tym ze jedna jest w kapsułkacha a druga w tabletkach i ze jedna ma 800mg a druga 1000mg kreatynyny to wiem:)
Czy tylko tym sie różnią?
Która jest lepsza, bardziej warta zakupienia?
Prosza was o jak najszybsze odpowiedzi bo jutro juz jade kupic kreatynke i chciałbym wiedzizec w którą lepiej zainwestowac :)
za odpowiedzi z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Sperti takie porównania nie mają większego sensu

Znam ludzi którzy na kreatynie łapali po 5 kg na 1 cyklu i takich którzy chudli (!!!) - bo ganiało ich cały czas do klopa

poza indywidualnymi reakcjami organizmu na kreatynę istnieje jeszcze multum innych które wpływają na efektywnośc cyklu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
CREAPURE w kapsułkach to forma mikronizowana kreatyny, łatwiej wchłanialna i przyswajalna od tradycyjnego monohydratu kreatyny. Chociaż ta starsza forma kreatyny ma również szerokie grono zwolenników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki za ten tytuł ale troche sie popsuł nie wiem czemu powinno byc "Kreatyna 1000 czy CREAPURE MONOHYDRATE???"
czekam na odp.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Kreatyna 1000 to tez monohydrate?? Mój brat ostatnio brał ta w kapsułkach(creapure monochydrate) i mowi mi zebym kupił tą w tabletkach bo tamata ponoc hu**owa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
tez monohydrat,
moze brat źle bral tą kreatyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy zle ale ta w tabletkach powiedział mi zebym brał 2 tabl. przed treningiem i 5 tabl. po treningu. to dobrze? On chyba do tej swojej kretki zjadł ze 3 albo 4 gainery 3-kilowe:) ale ja zadnych gainerów itp. nie bede miał bo kasy nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jaka kreatynke lepiej kupic? bo jeszcze sie zastanawiałem nad Kreatynka CREAPURE MONOHYDRATE POWDER (300g). moze najlepiej ta kupic i sobie rozłozyc na niej cykl czy 300g to juz za duzo? Zaznaczam ze jest to moj pierwszy cykl, wczesniej nic nie brałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
kreatyna 1000 to również CREAPURE TM.
Obie kreatyny róznią się tylko formą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha spoko. a co sadzicie o tej CREAPURE MONOHYDRATE POWDER(300g)?
lepsze rozwiązenie? to juz chyba ostatnie pytania:)
no jeszcze chciałbym sie dowiedziec czy tak jak pisałem wyzej dobrze mi brat poradził jak brac kreatynke: 2g przed treningiem i 5g po? czyjest jakies bardziej kozystne rozwiazanie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
powiedz jeszcze ile cwiczysz, ?
jesli ponad rok i masz ułozoną diete to mozesz spokojnie wziąc, lepszy jest proszek(tanszy), wystarczy 5g po treningu, a w dni nietreningowe 5g rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwicze no tak ok. 1 roku, waze 82 kg i mam 189 cm wzrostu. Dietke staram sie trzmac, ograniczac tłuszcze, białko wpie****am(w produktach oczywiscie) i zagryzam bananem:)
czyli najlepiej jakbym wziął ta w proszku. a jak odmierzac te 5g bo nie czaje?:)
A w łapce mam 35 cm ile zrobiłbym na tej kreatynce? to moj pierwszy cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy nastepuje przesycenie alc

Następny temat

DO SŁAWKA A.- FITOPROST

WHEY premium