SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sądzicie o tym??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
co sądzicie o takim planie FBW??

A) 3 x MC
3 x podchwyt drążek max
3 x pompki na poręczach // 3 x wyciskanie sztangi
2 x rozpięki // 2 x przenoszenie hantli
2 x łydki
2 x wiosło // 2 x podciąganie końca sztangi

B) 3 serie wycisk żołnierski // 3 x arnoldki // 3 x podciąganie sztangi
3 x przysiady // 2x wycisk na dwugłowe i 2x czterogłowe
2 x wycisk francuz
2 x ćwiczenie zottmana nachwyt
2 x tylny akton barków


waże 70 kg, tydzień temu 72... i nie wiem co robie nie tak... DIETE mam... braki jak są to uzupełniam gainerem MVP power mass

pozdro i dzięki za rady

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
nie skupiaj sie tak bardzo na klacie, moze to wida podejscia??? skup sie na nogach, szczegolnie przysiady bo to podstawa przy budowaniu masy miesniowej, z klata nie ma co cudowac, po prostu zalezy od organizmu daj->
3/4 cwiczenia na klate po 3/4 s, jw zalezy..., ostatnie niech bedzie rozciagajace ///

1 cykl czyli np, x treningów, potem zmien rozstaw rąk, kąt, maszyny, wolne... i pamietaj stosuj progresje bo bez tego nici, (bo wyznaczenj liczbie treningow doloz troche obciazenia, nie za duzo - 2 kg to juz cos , jakis nowy bodziec,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 921
Moje pierwsze pytanie to czy idziesz na mase i jaki masz staż na siłowni? Jeśli krótki i chcesz masować to nie dziel treningu na razie na A i B bo to niepotrzebne.Zrób jeden ale taki który będzie zawierał wszystkie podstawowe ćwiczenia, najlepiej stymulują rozwój wszystkich mięśni.Oczywiście chodzi o przysiady,mc,wiosło,wyciskanie na plasko,żołnierskie i podciąganie podchwytem. Dodatkowo dorzucisz sobie hantelki na przedramiona i bedzie git. Jeśli tracisz na wadze to tylko i wyłącznie wina ujemnego bilansu kalorycznego
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
https://www.sfd.pl/Program_Rippetoe...chcesz_być_wielki__-t448199.html

na tym planie napewno zlapiesz dodatkowe X kg, jesli tylko Ci na tym zalezy

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
staż mam długi.. tylko wcześniej ćwiczyłem tak na pałe a teraz chce troche wprowadzić ładu.. a celem jest oczywiśćie masa

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
moze wykonujesz jakies inne cwiczenia - biegasz? plywasz/grasz w pilke? ..

tym planem cwiczysz oczywiscie 3x tygodniowo? nie wiecej?

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
biegałem wcześniej przez około miesiąc, ale teraz już przestałem... ostanio troche treningów na zawody strażackie, kiedyś pływałem często, ale teraz to tylko raz na dwa tygodnie gdzieś... a w piłke to zależy od pogody, ale czasem jak jest dobra to ok 3 razy w tygodniu.. i podczas meczu sie staram pić wody sporo, a teraz jak mam to po meczu bede pił gainera

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
więc jak, moge tak ćwiczyć?

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
no pewnie ze mozesz, ale pamietaj ze wykonujac aeroby w przesadnej ilosci nie zlapiesz masy, chocbys chcial

mysle ze Twoj problem zostal juz wczesniej wskazany przez Boogy007

masz zle ulozona diete, tak jak powiedzial - trzymaj sie swojego bilansu kalorycznego

a jesli to bedzie za malo to dorzuc 300-500 kcal do diety, w postaci weglowodanow, powinno pomoc

i nie zastepuj zbyt czesto zwyklych posilkow gainerem, np. kiedy nie chce Ci sie zrobic sobie czegos do jedzenia to bierzesz gainera ;)

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
w tym problem ze często mi sie nie chce dzisiaj se wziąłem gainera, potem staje na wage i 70.4... już mnie to w****ia.. żadnego przyrostu wagi.. chociaż dwa tygodnie temu jak sie najadłem na maxa to miałem 74...

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
i jeszcze jedno pytanko.. czy mam robić przysiady, jeśli uda mam duże w porównaniu do reszty ciała?? czy może lepiej wyciskanie na ławce nogami, bo mam przyrząd do tego???

a jeśli chodzi o klate, to geny, czy coś źle robie??











Zmieniony przez - Packman90 w dniu 2009-06-07 13:06:24

Zmieniony przez - Packman90 w dniu 2009-06-07 13:38:47

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
i jak?? ćwiczyć nogi, czy odpuścić?

Zmieniony przez - packman90 w dniu 2009-06-07 18:15:19

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki i biceps ?

Następny temat

Plan redukcji do oceny ;-)

WHEY premium