SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robic??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanei u mnie w miescie nie ma mozliwosci cwiczenia zadnej sztuki walki... a chciał bym sobie cos pocwiczyc.. jako uzupełnienie cwiczen na siłowni i zeby poprawic umiejetnosc bicia sie.. podajciem i jakies cwiczona na worku albo z partnerem.. sogi beda leciec
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
technike mialem dobrze opanowana(przynajmniej na treningach) ale gosc mnie zaatakowal z zaskoczenia,nawet gardy nie zdazylem przyjac

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2905
Zeby ćwiczyć na worku albo z partnerem trzeba znać trochę techniki, bo jak jej nie będziesz znać to będzie tylko bezmyślne walenie w worek któro ci nic nie da. Dobrze by bylo aby ci ktoś kto coś umie pokazał trochę techniki. A przykładowe ćwiczenia z partnerem to przerabiać różne akcje na tarczach tzn. dajmy na to partner cię atakuje lewym prostym ty robisz unik i wychodzisz z prawym prostym na tarcze. Tylko pamiętaj ktoś ci musi pokazać jak stać na nogach, musisz się nauczyć prawidłowo wyprowadzać cios itp.

"Tańczę jak motyl i kłuję jak pszczoła"
Zobaczcie i ocencie też moją stronkę ze śmiesznymi rzeczami jeśli chcecie poprawić sobie humor:
http://sooro.w.interia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
jeżeli nie masz możliwości trenowania w klubie albo pod okiem kogoś kto się na tym zna to takie młócenie w worek albo uderzanie w powietrze bez techniki nie ma sensu bo po pierwsze niczego się nie nauczysz, po drugie możesz nabrać złych nawyków które później będzie ci ciężko wyeliminować. Ćwiczenia które zawsze możesz wykonywać ogólnorozwojowo to bieganie(najlepiej na zmiane trucht ze sprintem), pompki, brzuszki, podciąganie na drążku i rozciąganie.
Jeżeli masz z kim się sparować to też możesz będziesz miał wtedy jakieś obycie w walce z przeciwnikiem
worek jednak jest odradzany jeżeli nie posiadasz podstaw

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
To samo co poprzednicy, bez podstaw techniki raczej nie ma co na worku pracowac. Jedynym chyba dobrym wyjsciem dla Ciebie beda sparingi z jakims kolega, zawsze nabierzesz doswiadczenia, wyczujesz dystans, moze poprawisz szybkosc i jako taka umiejetnosc obrony, nie bedziesz sie bal uderzyc( chociaz roznie bywa w sparingu a inaczej w realu) no i nie przestraszysz sie pierwszego mocniejszego ciosu na glowe. Ale kupcie sobie ochraniacze na zeby i nie uderzajcie na sile. Sparingi nie dadza Wam takich umiejetnosci jak ludziom ktorzy trenuja boks, ale jako takie doswiadczenie zdobedziesz.PZDR.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyszukiwarka!!! było o tym wiele razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzienki mój kumpel trenuje w klubie od pół roku to cos mi pokarze zawsze... łapcie sogi.. bede boksował pod okiem kumpla. a cwiczenia na worek mozecie mi podac? łapcie sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
cwiczen na worku to zbyt duzo nie ma.albo walka albo kombinacje ciosow(ale akcje to lepiej na kims robic)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawelek770 jak sie umie te akcje
Najpierw naucz sie techniki,potem bij po worku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
to jest chyba oczywiste ze najpierw trzeba je umiec

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
.a pytanie brzmialo ,,czy mozecie mi podac jakies cwiczenia na worku''

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no w sumie tak

Kumianek ćwiczeń na worku jest dużo,jak pewnie Ci wiadomo to worek generalnie służy do ćwiczenia na nim
Do ćwiczenia szybkości służy piłka refleksówka,mozesz sobie coś takiego zakupić lub samemu zrobić i ćwiczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks amatorski na Eurosport

Następny temat

Potrzebuje rady...

WHEY premium