SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do xpanda

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
Witam , mozecie mi doradzic czy lepiej kupic 2 puchy xpanda czy moze lepiej jedna i do tego cos jeszcze , kasa niegra wiekszej roli , zalezy mi glownie na masie ale power tez bedzie mile widziany.
moj staz na silce okolo roku w czesniej troche w warunkach domowych. Dietka jest , teraz robie maly cykl na kreatynie +peptyg glutaminy, oraz bialko do uzupelnienia diety
jezeli chodzi o stacki to zima zrobilem cykl na nitrobolonie 2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Xpand, i xpand energized:)
Albo Xp i jablko*cm3,tcm ew, mono ale lepiej to """Wyzej
Pzdr

Zmieniony przez - jjbyq w dniu 2009-07-29 21:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
ja bym nie bral energizeda tylko polecial na nitrobolonie nl i xpandzie albo xpandzie i cp. a jak wymiatacza to hp i xpand Cie porobia.

absit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Xp i mono tez Ci porobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
no daliscie mi do myslenia, aile trzebo np: xpanda i ceel pompa lub hp na dobry cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
sogi dla was dzieki za pomoc, Jak ktos jeszcze ma chec sie wypowiedziec bardzo prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
horse power i storm to dobre produkty, lepsze według mnie od x panda, jeszcze cloud jest ciekawy ale chyba narazie jedno z tych dwóch pierwszych opcji

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zrob stack+pojedyncza forma kreatyny.
np. xpand+monohydrat.

Glutamina imo, to nic specjalnego i nie wartego uwagi/kupna

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
to moze kupie xpanda i hp starczy na pozodny cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A po co 2 stacki? wytlumaczysz mi to? Efektywnosc nie bedzie lepsza.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7928
jak bralem nitro z kreatyna to sila poszla za***iscie ale po miesiacu wszystko spadlo a masy nic nieprzybylo moze teraz poloncze 2 stacki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy poważny cykl

Następny temat

kwas arachidonowy

WHEY premium