SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chyba redukcja...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
A więc mam problem, Zawsze ważyłam jakieś 47-49 kg, przytyłam jak poszłam na studia, w tamtym roku waga poszla do 59 kg, teraz 55 kg...w każdym razie skończyłam już panikować i krzyczeć, że jestem gruba, podchodzę już na luzie, mam nadzieję, że powoli wszystko się ureguluje.

Wiek : 22
Waga : 55 kg
Wzrost : 160 cm
Obwód w biuście(1) : 87
Obwód pod biustem : 74
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 74
Obwód na wysokości pępka : 89
Obwód bioder (3): 99
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : twarz, piersi, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : chyba piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) chodziłam na fitness dwa razy w tygodniu, od dwóch miesięcy absolutnie nic, rozpoczęłam wczoraj maszerować i troszke truchtać, mam zamiar co drugi dzień
Co lubisz jeść na śniadanie: kanapki, jajka, pomidor
Co lubisz jeść na obiad : generalnie lubie wszystko
Co jako przekąskę : owoc, orzechy
Co jako deser : walczę z tym
Ograniczenia żywieniowe : po mleku mi źle
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne :zdrowa, teraz raczej regularnie, nie biore hormonow
Preferowane formy aktywności fizycznej: truchtanie, rolki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedys codziennie ocet jabłkowy, magnez
Stosowane wcześniej diety : MŻ, ewentualnie ograniczanie pieczywa

Z okresami bywało róźnie, na studiach mi sie wszystko rozregulowało, bywało, że raz miałąm okres co dwa tygodnie, później co 35 dni, teraz już mniej więcej jest w normie, mój cykl waha się od 28 - 32 dni. Miałam niedawno wizytę u endokrynologa, dopiero we wrześniu mam zrobić TSH i prolaktyne i przyjść do niej ponownie, nie było wcześniejszych terminów, ale w tamtym roku robiłam TSH i było w normie, więc zakładam, że jestem zdrowa.

Tak ogólnie już przestało mi zależeć na zbiciu wagi, moim celem jest zmniejszenie wymiarów i poprawa jakości ciała. Na szybkich rezultatach też mi nie zależy.

Na razie będę sobie takie marszobiegi co drugi dzień uprawiać, jak się przyzwyczaję, to codziennie, no i 3 razy w tygodniu chciałabym robić trening dla zielonych z sfd, ten domowy, nie mam forsy na siłkę niestety

Obliczyłam swoje potrzebowanie kaloryczne i wyszło 2063 kcal, więc założyłam sobie 1800 kcal BTW 35/35/30 % w dni treningowe, a w dni nietreningowe 1800 kcal BTW 35/45/20 % Czy to jest ok?

zdjęcia wrzucę za godzinkę a miskę za chwilę, tylko ogarne jak to sie robi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
haha dzieki Arphiel, to dla mnie otucha :) nigdy sie nie przejmowałam tym co mówią ludzie, ale teraz jakos jestem podatna na takie rzeczy, a widze co tutaj na sfd dziewczyny wyprawiaja i jestem pod wielkim wrazeniem i wiem, ze dla mnie to tez jest jedyna droga, bo etap glodowkowy jest za mna, ja kocham jesc i nie mam zamiaru sobie tego odbierac, ale chyba tylko tutaj moge na ten temat sie wyzalic..
Dzieki Budnia, haha rytual :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pokaż, jak do tej pory jadłaś. Rozkład do zmiany, ale to po wrzuceniu zdjęć. Podział na DT i DNT w Twoim przypadku nie ma racji bytu. Po 1. nie ćwiczysz siłowo, po 2. nie masz doświadczenie w trzymaniu zbilansowanej diety.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Posiłek ilość kcal białko [g] tłuszcze [g] węglowodany [g] edycja
Posiłek nr 1
9:41 Produkty b.d. 472 16 28 42 usuń
Chleb żytni razowy g 201 5 2 41 usuń
Szynkówka wieprzowa g 73 5 6 1 usuń
Ser Edamski tłusty g 75 6 6 0 usuń
Oliwa z oliwek 1 tłocz.CasaDeAzeite g 123 0 14 0 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
Posiłek nr 2
13:00 Produkty b.d. 139 4 8 14 usuń
Chleb żytni pełnoziarnisty g 71 2 1 14 usuń
Oliwa z oliwek 1 tłocz.CasaDeAzeite g 41 0 5 0 usuń
Szynkówka wieprzowa g 27 2 2 0 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
Posiłek nr 3
16:00 Produkty b.d. 92 17 1 0 usuń
Mintaj mrożony g 92 17 1 0 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
Posiłek nr 4
19:00 Produkty b.d. 261 7 13 29 usuń
Chleb żytni pełnoziarnisty g 142 4 1 29 usuń
Oliwa z oliwek 1 tłocz.CasaDeAzeite g 82 0 9 0 usuń
Ser Edamski tłusty g 37 3 3 0 usuń
Edytuj posiłek Dodaj produkt
Posiłek nr 5
23:00 Produkty b.d. 301 6 12 43 usuń
Chleb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
ojoj, przepraszam, jak zrobić zrzut z tego kalkulatora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
zdjęcia za godzinke, jak mi sie aparat naładuje, micha wiem, że tragiczna, może to nie jest wymówka, ale ja moja rodzina ledwo wiąże koniec z końcem, zarobiłam parę groszy i kupiłam oliwe z oliwek, traktuje ją jak relikwie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Z tańszych produktów zaprzyjaźnij się z:
płatkami owsianymi
warzywami
podrobami

Żeby ograniczyć wydatki zrezygnuj z nabiału sklepowego.
Nie kupuj wędlin. Taniej i zdrowiej wychodzi kupienie kawałka mięcha i upieczenie go

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja jeszcze moge polecic jajka i straczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
kurcze..nadal nie wiem jak zrobic ten zrzut z dziennika, glupia jestem....właśnie jeszcze jakieś pół roku temu jadłam codziennie owsiankę na śniadanie, chyba pora do niej wrócić, jajka uwielbiam :) a jeśli chodzi o podroby, właśnie zapomniałam dodać w ograniczeniach żywieniowych...ja mogę zjeść wszystko, ale wątróbka powoduje u mnie odruch wymiotny, sam zapach sprawia, że jest mi niedobrze, już miałam kilka podejść i jedno zakończone solidnym pawiem.... jeśli chodzi o wędliny, to mamy ze sprawdzonego źródła, od znajomego, wybrałam szynkówkę, bo nie wiedziałam jak nazwać tę wędlinę. W ogóle jeśli chodzi o jedzenie, to jestem całkowicie uzależniona od rodziny, w większości moja rodzina żywi się węglowodanami, z tym, że oni nie mają problemów z wagą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
a strączki też lubię, ale mnie wypycha straszliwie po nich, ogólnie bardzo mnie wypycha po wszelkim jedzeniu, ale strączki masakra... za niedlugo wkleje zdjęcia, aparat prawie naładowany...bedzie petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Wchodzisz na 'dziennik Zywieniowy', klikasz na date, ktora chcesz wygenerowac. Pokaze Ci sie podsumowanie, a pod nim 3 opcje: edytuj posilki, generuj zrzut i pokaz szczegoly.
Kliknij na 'generuj zrzut'. Powinno wyskoczyc okienko windowsa z zapytanie czy zachowac czy pokazac. Wybierz opcje zachowaj.

Nastepnie idz do folderu gdzie to jest zachowane i zmien nazwe pliku na '****.jpg' i juz

Jesli chodzi o sniadanie, bardzo polecam omlet/placek owsiany, czyli platki owsiane z jajcem na patelni.
Moj przepis to: 30 g platkow namoczyc wieczorem, a rano wbic w to 2 jajka, rozklocic porzadnie i fru na patelnie. Gotowe

Aha, jesli masz wedliny od znajomego to skoluj sobie do smazenie smalec Przy ograniczonych funduszach imho najlepsza opcja, a oliwe uzywaj tylko na zimno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o wskazówki i rady!!!!!

Następny temat

Polskie blogi o fitnessie, odchudzaniu.

WHEY premium