SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chyba redukcja...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Jestem beznadziejna, a jak wkleić zdjęcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Jestem beznadziejna, a jak wkleić zdjęcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Klikasz na 'wyslij odpowiedz' a pozniej pod okienkiem jest opcja
dodaj zdjecie

Browse

i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
micha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
przod...rety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Nie wiedziałam, że az tak zle jest z moim ciałem, to jest katastrofa....o matko, krwawią mi oczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
To jest caly dzien? jadlas tylko to? Nic wiecej? Wow! Przygotuj sie na wiecej jedzienia Duzo wiecej...

Nie panikuj, nie jestes otyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tu żadnej katastrofy nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Jak już wpiszesz całe jedzenie w potreningu to wciskasz 'dodaj nowy wpis do dziennika' a potem generuj zrzut, zapisze się na komputerze i dajesz tutaj jak zdjęcie

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o wskazówki i rady!!!!!

Następny temat

Polskie blogi o fitnessie, odchudzaniu.

WHEY premium