SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chyba redukcja...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
ok, postaram się, a jak z kalorycznością? te 1800, które rzekomo sobie obliczyłam dobre są? czy niekoniecznie?

jędrne ciałko kusi...:)

Zmieniony przez - brucelee w dniu 2012-07-11 15:50:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz nieładną wadę postawy. Robisz coś z tym wogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Jako dziecko chodziłam na gimnastykę korekcyjną, zainteresowałam się tym dopiero teraz podejmując decyzje o zmianach...poszukam jakiegoś fizjoterapeuty, może zaleci jakieś ćwiczenia dla złamasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
wrzucam miche na jutro, kurcze, jak podczytywałam dzienniki innych dziewczyn to wydawało mi się, że ułożenie miski jest najłatwiejszą rzeczą świata....błąd....jest fchvj trudne.... eh, czym dobić białko? mam swiadomosc, ze ta dieta jest smieciowa.... a ten obiad to bigos, ale nie znalazłam bigosu w dzienniku, łeh, help!



Jeśli chodzi o treningi, a raczej moje marszo-truchtanie...czy będzie dobrze jeśli na razie bede co 2 dzien tam sobie maszerowac i truchtać i 3 dni w tygodniu trening domowy dla zielonych?

Zmieniony przez - brucelee w dniu 2012-07-11 23:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Marszobiegi ok, tylko staraj się by był w nich progres. Dłuższy czas biegu z każdym treningiem. Co do białka. Więcej jajek, mięsa, ryb, warzyw strączkowych (fasola, ciecierzyca, soczewica). Jak będzie bardzo ciężko to możesz sięgnąć po odżywkę, ale spokojnie dasz radę dobić z normalnych źródeł przy aktualnym rozkładzie. Kwestia wprawy.
Bigos czy inne tego typu potrawy najlepiej liczyć poprzez zliczanie wszystkiego co było do niego dodawane i dzielenie na dane porcje. Wiadomo, że w jednej porcji nabierze się więcej mięsa w innej mniej, ale wystarczy uśrednić, nie ma co się mocniej rozdrabniać. I kapusty nie wliczaj. Jedynie mięso, dodany tłuszcz itp. I staraj się ograniczyć kupne wędliny, kiełbasy. Kupuj mięso w kawałku i sama sobie zrób pieczeń, pasztet itp. Wiesz co jesz. Poza tym z takiego kawałka mięsa, podrobów czy ryby wpadnie więcej białka niż z kiełbasy

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja mam taką uwagę do miski - czemu tam jest tyle chleba? Ugotuj sobie kaszę, ryż, makaron (pełnoziarnisty najlepiej), zjedz płatki owsiane na śniadanie - albo zrób z nich placek z jajkiem (już białko wpadnie). Taki placek można zjeść na słodko i na słono - z owocami albo z mięsem, tuńczykiem, twarogiem. No i nie traktowałabym brzoskwini jako posiłek - to co najwyżej przekąska (mojego głodu 100g brzoskwini nie zaspokoi na półtorej godziny).

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
I nie wliczaj warzyw do rozpiski poza korzeniami i buklwami Lista jest zdaje sie w Co jedza Ladies

W kazdym posilku mam byc bialko i tluszcz oraz wegle, poza wieczornym kiedy lepiej juz bez wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 718
Hej, wielkie dzięki za zainteresowanie dziewczyny :)
Czyli mam przyjąć rozkład 1800 kcal, tak jak napisała UNKNOVVN 120 g białka, 150 g węgli i reszta tłuszcze? To jest ok?

Oveja, właśnie wiedziałam, że największy probloem bede miała z białkiem tak z powodu kwestii finansowych jak i czysto hmm fizycznych, nie jada się u mnie mięsa codziennie, ale będę sie starała jakoś dopychać, początki będą trudne...co ja mówię, SĄ trudne, już zaczęłam tę przygodę :) ok, co drugi dzień będę truchtać troszke dłużej i maszerować krócej, co z treningiem siłowym dla zielonych?

Sheep właśnie wiem...ale muszę po prostu zmienić swoje myślenie, że ryż bądź makaron, to nie tylko na obiad, postaram się to zmienic

Bunia, wiem wiem, ze nie wlicza się warzyw, 'co jedzą lejdis' czytałam kilka razy :) tylko nie wiedziałam jak ten bigos rozpisać i dlatego tak wrzuciłam :)

Zmieniony przez - brucelee w dniu 2012-07-12 11:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
Skoro UNKNOVVN zaleciła to się tego trzymaj

Białko wejdzie ładnie jak zaczniesz jeść strączki i mięso. Ja też miałam ogromny problem z produkcją gazów, ale jest na to sposób. Płuczesz, zalewasz ziarno wodą, odstawiasz na 8-12h (na noc np), wylewasz wodę, płuczesz, zalewasz nową wodą gotujesz bez przykrycia. Nawet jeden bączek się nie wyprodukowuje

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
sprostowanie napisałam by trzymała minimum 120g białka i 150g ww, nie mówiłam nic o tłuszczach ani rozkładu nie dawałam, tylko póki szefowa się nie wypowie, żeby mniej więcej takie wartości starała się otrzymać

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o wskazówki i rady!!!!!

Następny temat

Polskie blogi o fitnessie, odchudzaniu.

WHEY premium