SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chuda reka x)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
mam pytanie a mianowicie chodzi o to ze moja reka od lokcia do nadgarsta jest bardzo chuda...i bardzo chcialbym bym to zmienic jako iz niefajnie to wyglada.... wiem ze jest to GRUPA MIĘŚNI ZGINACZY NADGARSTKA no i oczywiscie grubosc kosci czego raczej niezmienie... mam 16 lat ciwcze na mase okolo 72 kg z reszty ciala jestem zadowonolny.... czy sa na to jakies specjalne cwiczenia ??? czy poprostu musze sie z tym pogodzic lub poczekac ??? wsumie to miesien czyli powinno sie go dac jakos bardziej rozwniac tylko jak ;) ??? z gory thx za odpowiedz =)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22
co oznacza biała linia na nadgarstku zaczyna sie od samej kostki zobaczcie 1 strone i oceńcie co to ma znaczyć

fsdwerhyweuiryhweiurytget23tr8723r324r23y8grfefwysgdiusdaghcghxcghffcgwdcgwfdwfwf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
wypełnij ankietę

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
Ankieta:

Płeć :meska

Wiek : 16

Waga :72 moze troche wiecej zwarze sie dopiero po cyklu na krecie =)

Wzrost : 180

Cel treningowy : zbudowanie wiekszej masy

Staż treningowy na siłowni : okolo 6 miesiecy lecz 2 miesaice z tego byly bez diety i wogole....

Uprawiane inne sporty : pilka nozna , rower.

Dostęp do sprzętu : lawka wielofunkcyjna,hantle sztanga i w krotkim czasie drazek ale musze troche poczekac tydzien moze dwa =)
Dieta : posiadam dobra, niedawno odlozylem gainera zaczolem wiecej jesc =)

Przeciwskazania medyczne :brak

Zażywane suplementy : kreatyna vitalmax zielona i dextroza vitlamax plus(dopiero poltora tygodnia je biore gdyz zauwazylem ze stanolem na wadze, zmnienialem trening ale nic niedalo wiec zasieglem po krete , witaminki i mineraly oczywiscie tez. aha na krecie jest to moj pierwszy cykl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
a tobie hades ziom2 bardzo dziekuje :) zasaidam do czytania ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1026
a ja sie chcialem zapytac odrazu czy ludzią ktorzy maja staż nie wiekszy niz 6 miechow kreatyna jest juz potrzebna? przeciez mozna zbudowac dobra figure bez kreatyny. tak sie tylko pytam bo sam nie biore i nie wiem czy by mi to pomoglo czy razcej nie oplaca sie brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1777
cwicz przedramie :) co do krety zdecydowales sie za wczesnie na suplementy, nie lepiej dobrze zjesc? napewno lepiej na tym wyjdziesz :) jak bedzie dobra dieta to suplementy nie sa potrzebne :) dla mnie ten sport jest przyjemnoscia nie rywalizuje z kims o to zeby lepiej wygladac, na efekty trzeba czekac cierpliwie i to jest moje motto kulturystyki :)

"Oddajemy się w niewolę prawa, aby zachować wolność".

Cyceron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
no i juz wszystko mam jeszcze raz thx poprostu bylem glupi i myslalem ze cwicze przedramiona podczas biecepsu =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
jedzi sół z orzechami zeby miec w bicu 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
likedream tak masz troche racje i ty Z_Polski tez... sam niewiem kupilem ja bo chcialem miec jak najszybsze przyrosty... a diete mialem dobra dziennie 3500 kcal 6 posilkow zadnego alkocholu nic a i tak stanolem na wadze.... zmienialem trening ale i tak nic.... zrobie tylko jeden cykl na krecie potem rzezbe i od wrzesnia znow mase ale juz na bank bez kreatyny =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63


mam chudą ręka co zrobić i ta nieszczęsna kostka w nadgarstku wystaje co robić i co oznacza biała linia na nadgarstku oceńcie czy moja ręka jest chuda

dsadasdasdafsdggfbngmtyuyiyuiwerwrewervgdgdfgfgbfghfghndswqeqweqdsdasdffgttyujyiklouiliolilioloo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie a silownia

Następny temat

Plan FBW

WHEY premium