SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cellulit praktycznie wszędzie mimo ćwiczen i szczupłej sylwetki

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 25019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to w takim razie skonsultuj z lekarzem czy Ty w ogóle możesz ćwiczyć intensywnie. bo jak widzisz, takie machanie nic Ci nie daje. piszesz, że z obciążeniem szaleć nie możesz, ale tabatę robisz do upadło to jak to jest w końcu? to niby nie obciąża Twojego wzroku? tak szczerze to w martwym ciągu początkujące zaczynają od ok 40 kg. nie wydaje Ci się, że ziemi czasem podnosisz więcej?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pojecie zdrow sie odzywiam, czy zdrowa dieta, jest bardzo wzglednei roznie rozumiane
wstaw zrzut z miski, zebysmy zobaczyly jak to dokladnie u Ciebie wygada, bo jak narazie to wrocenie z fusow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
eee Skalpel nie jest żadnym treningiem siłowym
i jak pisze KEbula: dużo cardio ,za dużó.. może to ono, a nie ten nieszczęsny cellulit, ma tak niekorzysty wpływa na twoje miesiączkowanie...

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-04-02 11:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Witaj..

Ja jestem ostrym krótkowidzem - po -8 na oba oczy.
Targam martwy bez problemów - jak się obawiasz o wzrok zawsze możesz zrobić badanie ciśnienia w gałce ocznej.

W teorii to ja przy tym co potrafię zarzucić na sztangę - to powinnam ślepa już chodzić.

Unikam jedynie ćwiczeń które mogą spowodować mocny napływ krwi do głowy - np stanie na rękach i temu podobne.

Trzaskając brzuch na okrągło wcale go nie umięśnisz tylko zdewastujesz - nie dość że będzie popalony to przy braku sensownego treningu na tył nabawisz się w końcu garbatej sylwetki na skutek zachwiania równowagi w napięciu mięśni przód/tył.
I nie pozbędziesz się w ten sposób cellulitu

Martwy ciąg porusza kilkadziesiąt mięśni - z tym co podnosisz to praktycznie one tego nie odczuwają.

4 kg to można na biceps wrzucić a nie na taką górę mięcha jaką są nogi..


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-04-02 11:40:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dianajot - jak nie możesz dźwigać stricte ciężko, to zawsze jest opcja dobrania ćwiczeń, które aktywują mięśnie poprzez trudniejszą technikę czy np. potrzebę trzymania równowagi. Zamiast mc możesz pozbierać grzybki, zamiast przysiadu zrobić bułgary. Skatujesz się, a ciśnienie nie będzie skakać bardziej niż przy cardio. Krew nabija do głowy chyba tylko przy na prawdę ciężkich liftach - mc, przysiad, wyciskanie na klatę - a nie ma przymusu ich wykonywania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
dobrze, ok w takim razie proponuje zeby 2x w tygodniu zrobić trening nóg z WIĘKSZYM obciązeniem, ale co dalej? @jurysdykcja co to te bługary i zbieranie grzybków? pierwsze słyszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874


bułgar


a tak się zbiera grzybki
tylko tak mi się wydaje, że jak będziesz ładowała tylko nogi, bary i brzuch to nic z tego nie będzie. trzeba ćwiczyć też mieśnie pleców i klatki piersiowej. trochę lipa, ze już nie mamy w regulaminie przykładowych planów treningowych. ja niestety, kompletnie nie znam się na treningu w domowych warunkach. poszukaj na forum dziennik Arphiel, Porandojin też kiedyś w domu ćwiczyła hm...dziewczyny, kto jeszcze ćwiczy w domu?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
Ok. ja ćwiczę wszystko właśnie oprócz klatki i pleców ale akurat na tym mi nie zależy. ..czy to na prawdę konieczne? A gdzie mogę znaleźć te dzienniki? Jeetem tutaj nowa wiec nie bardzo ogarniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy konieczne?
Co kto lubi.






Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-04-02 18:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
na śmierć zapomniałam o piwniczanym pjurze Ejpi!
dianajot, to dla Ciebie lektura obowiązkowahttps://www.sfd.pl/Ejpi_walczy_:_pods.26-t969341.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all 

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy

Następny temat

Plan dla początkującej

WHEY premium