SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak sily do podciagania sie na drazku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Rob tak jak Zambo napisal. Ja jak kupilem drazek to z pelnego zwisu nie umialem sie ani razu podciagnac, podciagalem sie ze stania, ale potem probowalem po trochu i po 4 miesiacach dosc intensywnych treningow doszedlem do 14 powtorzen szerokim uchwytem.

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
wlasnie zrzucam wage w tempie pol kilo na tydzien
ale nie dzieje sie to z dnia na dzien
a drazek jest mi potrzebny do jej efektywniejszego zrzucania a nie jako cel sam w sobie
dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Popieram FairDo.

Oczywiście, zrzucenie wagi to nie robota na tydzień, skoro waga spada - to znaczy, że jesteś na dobrej drodze. Nie wiem dlaczego piszesz, że drążek pomoże ci przy zrzucaniu wagi - jest to ciężkie ćwiczenie, wykonywane zawsze dużym ciężarem i raczej wątpiłbym w jego skuteczność akurat przy redukcji.

Podstaw sobie krzesło albo coś, od czego będziesz mógł się odpychać nogami, z początku mocniej - później coraz lżej. Jeżeli tracisz 2 kilo mięsięcznie, to będzie ci z każdym treningiem lżej, cierpliwości. Niedługo będziesz śmigał na drążku jak stary

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 688
jest jeszcze coś takiego przecie jak krótkie spięcia na drążku, nadchwytem. Pozwalają wzmocnić troche najszerszy.w końcu dojdziesz do tego jednego pełnego razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Moja rada zrzuc wage, wzmocnij troche miesnie, a jesli masz mozliwosc taka [chyba nie masz ale napisze] to zamiast tego rob imitacjie drazka na wyciagu gornym.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1841
a czym mozna zastapic podciaganie na drazku jesli mam tylko sztange, hantle i lawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
obawiam sie ze sztanga i hatnlami sie nie da

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
najpierw muszisz troche schudnac czyli dobra dieta i dużoooooooo biegaj idą wakacje to jest czas na to. a co do podciągania to weś posaw sobie krzesełko pod ogi i pomagaj sobie nimi i efekty przyjdą same zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 688
dziqs napisał
"a czym mozna zastapic podciaganie na drazku jesli mam tylko sztange, hantle i lawke?"

jest dobry sposób-zrobić mocowanie na sztange przy suficie, musi być stabilne najlepiej z elementami zaciskowymi z twardej gumy. Sam bede robił coś podobnego zaniedługo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGENERACJA

Następny temat

Rozpiska na 15 latka (z rozsatkiem)

WHEY premium