SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieganie a spalanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 108688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wiadomo co się jada siedząc za kółkiem trudno prowadzić na głodzie, więc możesz spróbować substytutów posiłków o obniżonej wartości kalorycznej, typu
https://sklep.sfd.pl/Fitmax_Slim_Diet-opis971.html
etc. Można to przygotować w bidonie w domu i wozić ze sobą w opakowaniu termicznym, choćby w torbie na mrożonki z marketu ja swoje odżywki trzymam w opakowaniu plażowym

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Zaciekawił mnie ten środek, tylko pytanie mam czy był to pierwszy z brzegu jako przykładowy, czy też wybrany jako godny polecenia?

W opisie zawarli informację:
"Produkt stanowi tylko część diety o ograniczonej ilości energii – niezbędną częścią takiej diety są inne środki spożywcze."

Rozumiem, że należy jeść ale pytanie mam czy jest jeszcze coś z odżywek co w połączeniu z powyższym działało by w sposób kompleksowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Środek jest przykładowy, najlepsze (i najdroższe) są zestawy do diety Cambridge, w sprzedaży sieciowej.
Do posiłków zawierających tłuszcze warto brać Chitosan, jego skuteczność potwierdzają badania
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chitosan-opis754.html
Z kolei dodatek błonnika do posiłków (np. otręby owsiane) hamuje uczucie głodu, zresztą błonnik jest i we wszystkich zamiennikach posiłków, ale lepiej nie przedobrzyć z nim, bo może zbytnio pobudzić pracę jelit

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
jogger - jako nowicjusz po naczytaniu się mnóstwa wątków o redukcji chciałem podsumować: zależy mi na redukcji, 2 h przed aerobami wrzucam trochę ww żeby rozpędzić spalanie glikogenu, potem trening spalam glikogen przez pierwsze 20 minut, potem jeżeli utrzymam 70% HR to 60 % energii pochodzi ze spalania tłuszczu, jak po godzinie kończę bieganie to łykam BCAA, żebym dalej już w spoczynku palił tłuszcz a nie ruszało mi mięśni. I pierwszy posiłek po treningu to około 90/120 minut po. I nie ma sensu brać białka zaraz po treningu wtedy skróci się spalanie tłuszczu. Czy dobrze podsumowałem ?

Zmieniony przez - pierrokrk w dniu 2011-03-16 13:57:55

Zmieniony przez - pierrokrk w dniu 2011-03-16 13:58:16

Zmieniony przez - pierrokrk w dniu 2011-03-16 13:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
OK, tyle że np. izolat > 90% nie wpłynie na spalanie powysiłkowe.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
ok thx :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29
Dzień dobry, Robie a6w jestem na 9 dniu, i chciałem się zapytać czy Mógłbym po a6w, lub przed biegać, lepiej by było przed czy po (i ile godzin przed/po?)? Jestem na Diecie wysokobiałkowej, jajecznica, pieczywo lekkie itd. (Jem często a mało,nie jem w ogóle słodyczy, piję tylko wodę.) , Używki nie wchodzą w grę. Ważę 72kg przy 170 cm wzrostu mam 13 lat, tłuszczyku mam niewiele, mam bardzo dobrze rozbudowane ręcę, nogi nie za bardzo, kondycję mam dobrą, myślałem też o bieganiu przed szkołą, i pytania są takie:

1. Czy mógłbym biegać przed A6W lub po, ile to by trwało czasu? (Jak lepiej)
2. Czy mogę biegać przed szkołą (w sensie czy by nie zaszkodziło to utraty tkanki mięśniowej, lub ich zajechania), jeśli tak to ile czasu przed szkołą, i ile czasu biegać?
3. Jęśli by nie zaszkodziło bieganie przed szkołą i po/przed a6w to czy mogłoby to być i rano i po/przed a6w?
Moim celem jest stracenie tkanki tłuszczowej z tyłka (troche jest ;d), z ud, i z brzucha, oraz przybycie tkanki mięśniowej na burzchu.(nie jest tak że jakimś grubasem jestem, mam 86cm w talii)
4. Czy te bieganie dobre by było według planu Budd'a Coates'a, jeśli nie to jaki plan byłby najlepszy?

Czasu mam dużo szkoła jest od 8:00 do 16:00 z czego około 16:30 jestem w domu.
Później poświęcam 1h na naukę, przy testach z 2h, i dalej mam czas wolny do 23:00.

Jestem kompletnie zielony, mieszkam na wsi, takiej bez zwierząt, więc siłowni nie mam. Chciałbym po prostu wiedzieć czy coś robię źle, żeby mi się nie stało nic.

Z Góry dziękuję.

Zmieniony przez - Sympathize w dniu 2011-09-13 21:01:48

Zmieniony przez - Sympathize w dniu 2011-09-13 21:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Bieganie bezpośrednio przed a6w żeby wejść z wysiłkiem w strefę spalania tłuszczu. Tempo biegu musi być aerobowe, czyli z niewielkim zapasem tlenu; w praktyce oznacza to że podczas biegu jesteśmy jeszcze w stanie - z trudem - rozmawiać

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 274
A ja mam takie pytanie.

Lubie sobie pobiegać bardzo intensywnie, przed ćwiczeniami siłowymi jako rozgrzewkę p.

Biegam 15 minut w maksymalnym moim tempie ok 14km/h.

Czy tak krótkie bieganie, wpłynie mocno negatywnie na budowę mięśni?
Biegam bo lubię się zmęczyć i mięśnie bo takim biegu są dobrze rozgrzane do ćwiczeń.

Ewentualnie jakie środki przed/po bieganiu mogę brać, aby zabezpieczyć się przed spadkiem mięśni.

Zmieniony przez - KwaS1982 w dniu 2013-04-24 15:08:22

Zmieniony przez - KwaS1982 w dniu 2013-04-24 15:09:15

Zmieniony przez - KwaS1982 w dniu 2013-04-24 15:09:33

Zmieniony przez - KwaS1982 w dniu 2013-04-24 15:09:55

Pamietaj jedno i ty mozesz zostać hakerem www.hakoj.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a jestes pewien ze po takim intensywnym wysilku mozesz zrobic porzadny mocny trening silowy?
to jest wybor 'albo albo'

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka do oceny...

Następny temat

Chudy

WHEY premium