SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps uparty chyba po mnie to ma:)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
cwicze raz w tygodniu biceps czasem 2 zalezy od sil i regenracji jak czuje ze mam sile to robie go 2 razy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3141
hmm ja sie czuje zawsze na silach:):) tylko wlasnie chcem tez zeby rosl a wydaje mi sie ze od wtoreku do piatku to wystarczajacy czas jest aby cwiczyc go w ten sposob 2 razy jak zadzisz?

Niema Mocnych Zawodników Sa Tylko Zle Trafieni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ja mam taki plan:
1dzien
-Klatka
-lydki
2dzien
-barki
-uda
3dzien
-plecy
przedramie
4dzien
-biceps
-triceps

5 dzien
wolne
i tak robie w kolko chyba ze czuje sie bardziej zmeczony to miedzy barkami a plecami robie przerwe
trenuje dosc intensywnie ale zeby pozwolic sobie na taki trening trzeba odpowiednio dbac o diete , regeneracje i najlepiej wspomagac sie jakimis suplami aby zapewnic prawidlowy wzrost miesnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 513
yo! zrezygnuj z modlitewnika, rób tylko ćwiczenia na mase. Zastosuj większy ciężar.Zrób troche siły żeby ćwiczyć większymi cięarami. A najlepiej rób uginanie ze sztangą - serie ze zmniejszanym obciazeniem.To daje zarabista pompe.Rób np: 4-5 serie i 2 ostatnie własnie ze zmniejszaniem obciązeniem.Zobaczysz efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3141
suple jakies tam mam:) a mozesz dokladnie cwiczenia mi jeszcze wyszczegolnic w tym planie?

Niema Mocnych Zawodników Sa Tylko Zle Trafieni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak po 2 ćwiczeniach nie czujesz pompy to zastanów się, czy technika jest dobra-bo to nie możliwe

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziwne, ja po drugiej serii zasadniczej w pierwszm ćwiczeniu, którym jest uginanie ramion ze sztangą czuję, że mógłbym zakończyć już trening biców, pompa masakra, przy trzeciej, aż się boję że bic pęknie, dorzucam jeszcze 3 serie młotków i spadam na chałupe- dziś taki trening robiłem i jestem już godzine po a łapy jeszcze mi się trzęsą i są spuchnięte
zastanów się nad techniką i koncentruj się na wykoywaneym ćwiczeniu, a efekty Cię zaskoczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Dokładnie tak powinno być jak pisze Seba, jak max. to max., ale zeby, az tak katowac bicepsy to troszki przesada

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a ja po 3 seriach uginania ramion ze sztangielkami jak podchodzę do sztangi(która robię 2 ćwiczenie w 3 seriach) to patrzę na te prześmieszne cięzary
ale po treningu pyska nie umyję sam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Seba81 i inni mają rację, jeśli po pierwszym ćwiczeniu łapy nie pękają - to znaczy, że nie ma sensu robić drugiego. Albo powtórzeń za mało, albo przerwy za długie, albo technika z dupy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

progresja - pytanie

WHEY premium