SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

basen

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
eloszka
mam takie pytanko (cosik nie moglem znalezc w zadnych tematach) odnosnie basenu - czy mozna go dolaczyc do treningu i traktowac jako dobre uzupelnienie treningu? ile trzeba plywac zeby dalo efekt? żabka na jakie czesci ciala dziala najbardziej? dzieki za odpowiedzi
eloszka

: : : : : : : : : :
: : WEST HAM UNITED : :
: : : : : : : : : :

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
niewiele ma pocenie do spalania tłuszczu- podczas każdego wysiłku temp. ciała musi wzrosnąć więc i potliwość jest wieksza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
mozna ale nikt niewie czego oczekujesz od tego basenu

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A cel główny?

Coś o sobie?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41
ja znalazłam takie coś:http://www.fit.pl/sporttozdrowie/plywanie,3,12,12,274,275,0,0,0.html 

Ponad wszystko nie ustalaj ograniczających reguł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
jesli chodzi o mnie to cwicze 7 miesiecy, 190cm wzrostu i teraz 87kg wagi (jak zaczynałem miałem 75kg). Czego oczekuje? czy basen moge liczyc jako cwiczenie aerobowe? bo troszke mi sie brzuszek pojawil :D
nie wiem co wiecej o sobie moge napisac...

: : : : : : : : : :
: : WEST HAM UNITED : :
: : : : : : : : : :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wystarczy mi to, co już napisałeś.

Na początek.

Odpowiedź - basen, to nie dobry sposób na aeroby.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 340
Basen nie?
Dlaczego jesli można wiedzieć?
Intensywny trening nie pozwoli zrzucić zbednego brzucha plus wyrzeźbi ładnie mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A dasz radę jednocześnie pływać i mierzyć tętno?

Ostatni, który tak próbował zrobić jeszcze go nie odnaleźli - pewnie węgorze go dawno zjadły

Sorka za przykłady, ale czasami warto puknąć się w głowę - zanim sobie człowiek krzywdę zrobi

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale z drugiej strony lepiej iść na basen niż leżeć w domu , bo taki basen może przyczynić się do spalania tłuszczu bo dlaczego by nie ?


ja jestem na TAK , choć lepsze byłyby np. interwały bądz bieganie


pzdr

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 340
A jak by sie uparł to i w czasie gdy na basenie dobija sie do brzegu mozna zmierzyć tetno i po dluzszym wytrenowaniu można poznać swój organizm i wiedzieć jakie tępo jest optymalne:D - a najlepiej biegiem na basen:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale w jakim celi masz mierzyc tętno- pływasz w spokojnym tempie -a to czy sie zbytnio męczysz, czy nie i w jakim tempie bedziesz pływał to po kilku w najgorszym razie razach sie ustali- przy twoojej aktywnej działalności- chodzi mi o pewną "autoregulację"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc ! Trening I Dieta Dla 18 Latka .....

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium