SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa a basen

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Cwicze na mase 6-sc razy w tygodniu i niestety brzuszek tez rosnie.
Slyszalem, ze plywajac mozna szybko pozbyc sie brzuszka ale czy nie strace masy?
Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie , jeśli nie będziesz pływał dłużej niż godzine - półtorej i trzymał diete to nie stracisz . A może nawet definicja troche Ci sie polepszy

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Tak jak mowi Tajfun...
Dodatkowo basen jest zalecany np. po treningu ... swietnie dziala rozluzniajaco ,odprezajaco, zmniejsza zakwasy (...)
Dodatkowo Ci barki urosna od plywania !

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Co do pływania rekreacyjnego Cichy Figa ma rację. Co do barków, to hmmm...po wielu latach treningu owszem. Natomiast z pływania można uczynić przyjemne ćwiczenie aerobowe. Trzeba zadbać tylko o odpowiednią intensywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Hej-coś jest nie tak-6x tyg i do tego jeszcze basen-a kiedy regeneracja???????

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Michail,a moze skoro on jedzie na mase to robi kazda grupe miesniowa osobno kazdego dnia
Czy to tez za duzo


<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No ale 6 x tyg??Troszkę za dużó-no chyba,że ma uwarunkowania gen.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robie jak pubi kazda partia odzilny dzień i mam rgeneracje w soboe niedziele czasi w wtorek i zaj***scie rośnie mi masa. A co tyczy sie baseny Figa muwisz ze po treningu działa releksujaco tak moze i działa nie wykorzystałem bo moje miasto nie ma krytego basenu bo to wiocha:( Ale teraz tyczy sie słów michaila czy nie zaduzo w tym tygodniu ĆW? Bo jak chłopak mało cwiczył i wali mcno mase to po takim tygodniu lub pokazdym dniu treningu na basen to nie zabardzo. Jeśli pujdzie bez kumpla to przeciesz jest zmeczony ostro po teningu to moze zaslabnąc posrodku basenu i odmuwią mu pracy miesnie i co w edy?

<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
Kazdy dzien przypada na jedna grupe miesni. Odpoczywam w niedziele i uwazam ze jest to swietny trening na mase. (widze po efektach)
Jedyne co mnie denerwoje to brzuszek.
Sprobuje basen trzy razy w tygodniu po 1,5 h
Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogranicz basen do 45min i rób go po lżejszych treingach po tricepsie albo w wolne dni. I nie przesadzaj z tym. Ale gdy walisz na mse to musisz z tym ise pogodzić z tym ze bedziesz miał brzuch bo musisz wiecej sporzywać ww prostych i tłuszcz bedzie sie odkłądał. I musisz trzymac dobra diete i cwiczyc na brzuch a by nie miec brzuszka
To tak powino wygladac wg mnie

<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układ mięśniowy !

Następny temat

masa a kondycja

WHEY premium