SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, a basen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 348
Witam. Dostałem karnet na basen na 2 miesiące, otóż moje pytanie to:
Czy basen ma coś wspólnego z masą? Czy jeśli będę stosował dietę to przez basen schudnę czy też będę tył? I wgl. co myślicie o połączeniu 1 dzień basen, 1 dzień siłownia ? Tak na przemian ;) doradzcie, dieta + basen + silownia = ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
To czy będziesz nabierał czy tracił masy zależy w głównej mierze od diety, czy będziesz biegał czy pływał a będziesz jadł dwa razy więcej niż potrzebujesz to raczej przytyjesz.
Druga sprawa co na tym basenie będziesz robił - czy będziesz pływał rekreacyjnie parę razy żabką i do sauny czy łoił po 1000m delfinem a potem 1000m kraulem.
I trzecia sprawa to zważ też na to że chodząc i na siłownie i na basen codziennie i ostra ćwicząc i tu i tu mięśnie będą zmęczone, także co jakiś czas dzień odpoczynku jest wskazany (chyba że basen będzie polegał na paru długościach delikatnie a potem sauna to jak najbardziej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 348
Po 1. mam 167cm wzrostu , 16 lat, wolniej dojrzewam i sie rozwijam
po 2. pływam tylko 1km. to jest 40 długości po 25m. robię tak że kraul , grzbiet i żabka i tak w kółko ;)
a później idę do jacuzzi i do sauny fińskiej, znów do jacuzzi i do sauny parowej i do domu :P mogę to dalej kontynuować czy coś w tym złego jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
możesz robić, oczywiście, kwestia jaki jest Twój cel, jeśli masa to raczej ogranicz się do 1-2 razy w tygodniu, ale to i tak wszystko zależy od diety jaki będzie efekt sylwetki. Masz karnet na dwa miechy to korzystaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym dostać większych mięśni

Następny temat

Powrót po długim czasie - FBW do sprawdzenia

WHEY premium