SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bartosf rocznik 94

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Coś jutro postaram się znaleźć i wrzucę, ale zdecydowanie byłem misio

GociSdZ---> wszystko jest na forum, ale jeśli chodzi o dietę to staram się jeść 5-8 posiłków dziennie i ostatnio ograniczam węglę (ale jakoś ciężko to idzie).

Zmieniony przez - bartosf w dniu 2010-05-22 23:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13508
Super sylwetka

przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a przyznaj SOG'a :D :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 874
nom i czekamy na foto zanim zacząłes pakować ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
To jest z grudnia 2009
http://img217.imageshack.us/i/beztytuuzhe.jpg/

A to z lipca 2007 (okres największej otyłości )
http://img444.imageshack.us/i/p6110521.jpg/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
jest konkret, popraw plecy i będzie git

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 782
Jesteś w wieku mojego syna i szczerze mówiąc czuję się zakłopotany, muszę mojemu założyć kaganiec na lodówę i go pogonić. Teraz wyglada jak twój "lipiec 2007". Naprawdę dobra robota , oby więcej młodych zrozumiało,że mcdonalds, kfc, i temu podobne to syf i opona na brzuchu. Naprawdę FAJNIE!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 512
Witam kolego.. na początku chciałem powiedzięc ze jesteśmy w tym samym wieku a na dodatek wyglądamy prawie identycznie chociaż jestem niższy (175cm) kilka zastrzeżen 81kg? 110 na klate? (o bicepsie już nie wspomne bo to widać)... troszeczkę sobie dodałeś ale pisze bo jestem ciekawy co u ciebie, prosze o nowe foty ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
napewno po fotkach powiesz ze cos dodal... skoncz...

Widzialem Tomka Bobrowskiego na zdjęciach, jego lapa byla spora ale wydawala sie normalna do reszty ciala, a jak go zobaczylem na zywo to lapa wydawala sie 2 razy wieksza, zdjecia wszystkiego nie oddaja :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
btw. co do autora to trafiles idealnie z wiekiem cwiczen, 15 lat to najlepszy okres, bo wtedy mamy najwiekszy potencjal wzrostu, rosniemy najszybciej (chociaz sa wyjatki) i jesli nie chcesz być wyższy to ten potencjal wzrostu jakby przechodzi na wzrost masy mięsniowej :) wiem ze nie brzmi naukowo ale tak jest, wiem po sobie i po innych :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
xXGHOSTXx po chvj odświeżasz? Żeby się pochwalić miarką w oczach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat. 2,5 miesiąca treningów

Następny temat

sara94 efekty brzuszków po 2 miesiącach DO OCENKI!

WHEY premium