SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bartosf rocznik 94

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
b.dobrze

podzielisz się swoim treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1411
pogratulowac

"Having a pump is like having sex. I train two, sometimes three times a day. Each time I get a pump. It's great. I feel like I'm coming all day."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Hilde--> Trening zmieniam co 2 miesiące, obecnie robię FBW, wcześniej 2 razy split i raz HST. Dopiero od 2 tyg ćwiczę na profesjonalnej siłce (wcześniej u siebie w piwnicy), to ćwiczenia prawie na każdym treningu inne wykonuje, po 1 na każdą partię. Tylko MC ostatnio nie robię, bo koksy mnie opieprzyły, że mam złą technikę, i że plecy mi siądą. Trzeba będzie poprawić to MC, ale to trochę potrwa, bo cieżko się tak przestawić nagle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
jest Git jak na ten wiek ....

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2776
wiek ,wzrost, wymiary identiko jak ja z wyjątkiem nóg i wagi :D jest git. sog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10131
Może poleciłby mi ktoś dobry trening na rzeźbę nóg, bo spore mam te nogi, a na wakacje przydałoby się te mięśnie wyizolować

Zmieniony przez - bartosf w dniu 2010-05-17 21:06:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Jak na 16 lat to elegancko łapa troche odstaje ale ogólnie git.SOG

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Jeśli taką sylwetkę zbudowałeś tylko na kreatynie i "staraniu się jeść dużo białka" no to masz potencjał i niedługo będziesz wyglądał jak gościu z plakatu za tobą aż dam Ci soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1234
Rewelacja sog ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat. 2,5 miesiąca treningów

Następny temat

sara94 efekty brzuszków po 2 miesiącach DO OCENKI!

WHEY premium