Po tytuły mistrzowskie na świecie w kategorii fitness sylwetkowego sięgały nieliczne polskie zawodniczki, pierwszą Mistrzynią Świata kategorii fitness sylwetkowego (do 168cm) została właśnie Kasia. Tylko ilość lat startów może sugerować wiek tej zawodniczki, bowiem czas nie odgrywa większej roli w odniesieniu do wyglądu - urody. Tonus mięśni i skóry niezmiennie jest bardzo dobry. Od czasu do czasu „ciągnie wilka do lasu”, więc możemy zobaczyć panią Katarzynę na scenie podczas rywalizacji.

Prezentuje dobre proporcje pionowe i poziome, bardzo dobry tonus skóry i mięśni.

W postawie przodem - mocno „wypełniona” obręcz barkowa, duże mięśnie naramienne, wyraźne i „gęste”, w głębokiej separacji mięśnie ramion - biceps i triceps. Talia - wąska w stosunku do barków i bioder, widoczne są mięśnie proste i zębate brzucha. Nogi są długie i smukłe, mięśnie czworogłowe mają wyraźną separację.

W pozie bokiem widzimy „dużą” obręcz barkową, wąski pas, zaznaczony pośladkowy średni, naprężacz powięzi szerokiej, jest smuga biodrowo – piszczelowa, która oddziela mięśnie dwugłowe uda i czworogłowe.

Tyłem - widoczne tylne aktony mięśni naramiennych, czworoboczne, obłe większe i mniejsze oraz proste grzbietu. Pośladki są głęboko odtłuszczone, mocno oddzielone od ud. W tym sezonie Katarzyna jest drobniejsza, prezentuje delikatniejszą budowę ciała, osobiście wolę „dużą” Kasię, więc „głosuję” za powrotem do większej objętości całej sylwetki.

Prezentacja spokojna, pozy są dopracowane i dokładne, wyraźna osobowość sceniczna - kobieca, delikatna, nie męczy „nadmiernym” uśmiechem. Zawsze w bardzo dobrej formie startowej. To wielki autorytet i wzór do naśladowania, zwłaszcza dla zawodniczek rozpoczynających starty. Doskonale dobrane stroje startowe, piękny makijaż są dopełnieniem doskonałego przygotowania.

Sylwetki polskiej sceny kulturystyki i fitness - Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik

https://www.youtube.com/watch?v=IPc9dktGPC8

Komentarze (1)
ASNF

Pani Kasia zawsze w świetnej formie, aż trudno uwierzyć, że kwalifikuje się na start w kategorii weteranek ;-)

0