Kulturysta Nathan De Asha ostatnio zdradził, że Trenbolone, czyli steryd anaboliczno-androgenny pozwala utrzymać mu siłę przez cały rok. W ostatnim filmie z Desktop Bodybuilding, De Asha wyjaśnia, dlaczego tak polubił steryd, mimo że niektórzy sportowcy mówią o szeregu niepożądanych skutków ubocznych. Dodał jeszcze krótko, że ma w czterech literach opinię innych. My nie rekomendujemy stosowania sterydów i środków zwiększających wydajność, a artykuł ten przedstawia informacje przekazane przez sportowca.

Nathan De Asha jest zawodnikiem kategorii Open w IFBB Pro League. Trzykrotnie wystąpił na scenie Olympii. W zeszłym roku wygrał trzy konkursy. Europa Pro Championship 2021, Arnold Classic UK i Yamamoto Cup. Dla De Ashy Trenbolone stał się podstawą jego cyklu kulturystycznego i nie jest jedynym sportowcem, który go stosuje. Chociaż jest jednym z nielicznych, którzy otwarcie o tym mówią. Trójboista siłowy Larry Wheels uważa z kolei, że Trenbolone jest najgorszym ze wszystkich sterydów, które kiedykolwiek brał. Odwrotnie jest u De Asha, który uważa Trenbolone za swój ulubiony środek, który pozwala utrzymać mu siłę przez cały rok. 

„Po prostu trzymam się trochę z dala od Decy. Korzyści płynące ze stosowania tego nie są dla mnie najlepsze. Toleruje tylko Tren. Ja i chłopaki to lubimy, to nasza mała rzecz”. 

De Asha dodał jeszcze, że kiedy jest na offie czuje, że nie ma mocy, ale kiedy znów zaczyna brać sterydy czuje się silniejszy.

https://youtu.be/vt7qC1R37d4

Komentarze (8)
_Knife_

Następny co ma fake towar. Prawdziwego trenu by nie dał rady tak sobie brać.

1
lodzianin1

Bez przesady teraz to czołówka tam ma dobry towar,na trenie można jechać dłuuugo aż do czasu ;-) sam leciałem prawie 11 miesięcy srodek kosa bez dwóch zdań z dawkami też już przesadzałem bo bilem 200 długiego co 2 dni a czasami i 300 .wszystko było super do pewnego dnia,obudzilem się rano brzuch jak balon białko wybite do wieczora się przewalo i tak mnie trzymało ze 3 tyg (tren odstawielem)później każde podejście do trena max 2 tyg I blok na żarcie
Teraz lecę ace w ilości 120 mg week i jest ok.
Sknocilem sprawę przez własną głupotę ale człowiek uczy się na błędach

0
_Knife_

No masz rację, do czasu. Znajomy ostatnio 2 medale na zawodach w bb, leciał 75mg ace codziennie, był wk***iony nawet na siebie jak to określił.

0
lordknaga

Knife - to twoj kolega, walil tyle codziennie, co wielu(bo taki teraz trend) w uk, wali tygodniowo... oni 'mikrodawkuja' tren, od 10 do 20mg ed a do tego taki de asha wazy ze 115 na scenie.

0
lordknaga

roznica miedzy de asha a wheelsem to dawki jakie biora a de asha nie ukrywa ze wali, bo zlapali go na sprzedawaniu :-)

1
lodzianin1

Na trenie fakt szybko się irytuje człowiek, nie każdy ale większość. Srodek jeden z najbardziej sidowych na bank

0
avo 21

A jak to jest zastanawiam się czasami. Niektórzy zawodnicy przyznają publicznie że biorą np. SSA. No to są dwie możliwości albo ma towar na receptę albo z lewego źródła. Raczej to drugie. Przecież w takim przypadku istnieje możliwość popełnienia przestępstwa. (Nie że on tylko ten który mu sprzedał.) Więc pytanie czy organy ścigania nie powinny z urzędu wszcząć postępowania w takim przypadku? Taki trochę matrix. Niby zabronione a wszyscy wiedzą że wszyscy biorą. (⁠´⁠⊙⁠ω⁠⊙⁠`⁠)⁠!

0
lordknaga

w zaleznosci od kraju, w uk chyba nie mozna sprzedawac :-) nawet jak wiedza ze x czy y bierze to co? maja jakas plotke lapac, ktora kupuje xx butelek?

mam znajomego (nie w pl) ktory sprzedawal oficjalnie gosciowi incognito, ktory robil material i ktory byl puszczony w oficjalnej telewizji(cos jak tvp1 dziennik) i policja kompletnie nic z tym nie zrobila a jego dane jako lamiacego prawo, byly na pasku w tv i nawet jego facjata nie byla zakryta... saa raczej nie traktuja tak samo(priorytetowo) jak narkotyki i maja w wiekszosci przypadkow, poprostu wywalone, od saa ludzie sie nie przekrecaja i nie odpierdzieleja takich rzeczy jak na dragach.

2