Nathan De Asha i Rubiel „Neckzilla” Mosquera połączyli siły przed kolejnymi zawodami kulturystycznymi. Panowie odbyli wspólną sesję treningową ramion, a celem jednego, jak i drugiego jest zakwalifikowanie się do zawodów Mr. Olympia 2024. 

Nathan De Asha zadebiutuje w tym sezonie na Flex Weekend Italy Pro 23 czerwca. Ma ambitne plany dotyczące Men's Open i chociaż ubiegłoroczne problemy z wizą uniemożliwiły mu start w Olimpii w 2023 r., w tym roku zrobi wszystko, by pojawić się na scenie w USA.

Rubiel Mosquera z kolei ostatnio był widziany na scenie zawodów EVLS Prague Pro 2023, gdzie zajął trzecie miejsce za Samsonem Daudą i Michalem Krizo. Jest to kulturysta wyróżniający się spośród innych zawodników swoją niezwykłą szyją. Planuje pokazać się w ulepszonej formie 28 lipca podczas zawodów Dubai Pro 2024. 

Nathan De Asha i Rubiel „Neckzilla” Mosquera wykonali wspólny trening ramion, który wyglądał tak:

  • Cable Triceps Pushdowns
  • Overhead Cable Triceps Extension
  • Reverse-Grip Cable Triceps Extension
  • Machine Preacher Curls
  • Cable Hammer Curls

https://youtu.be/QkDJ2egd_zQ

Wcześniej De Asha wyraził zainteresowanie udziałem w zawodach Dubai Pro 2024 i prawdopodobnie w pokazie Mr. Big Evolution Portugal, jednak na obecną chwilę koncentruje się wyłącznie na Flex Italy Pro, a dalsze występy będą zależały od wyniku. Niewykluczone, że nawet pomimo wygranej, będzie chciał zdobyć kolejne medale. Jeśli chodzi o Mosquerę, w dalszym ciągu pojawiają się pytania dotyczące jego szans na tle innych zawodników Men's Open. Mimo to, jego determinacja i nieustanna praca nad formą wskazują, że będzie on poważnym kandydatem do czołowych miejsc w nadchodzących zawodach. Mosquera koncentruje się na poprawie swoich słabszych stron i udoskonaleniu już imponujących mięśni, co może przynieść mu sukcesy w przyszłych startach.

 

Połączenie sił przez tych dwóch utalentowanych kulturystów pokazuje, jak ważna jest współpraca i wymiana wiedzy w świecie profesjonalnej kulturystyki. Wspólny trening może być inspiracją dla innych zawodników, pokazując, że razem można osiągnąć więcej i lepiej przygotować się do najważniejszych zawodów w sezonie.

Komentarze (0)