Znany z motywacyjnych filmów z treningami, które śledzi ogromna ilość osób na Instagramie właściciel siłowni Zoo Culture - Bradley Martyn (35 l) niedawno spotkał się z młodym Tristynem Lee, który ma świetną genetykę. Zarówno o Bradleyu, jak i o Tristynie pisaliśmy dwa lata temu. ZOBACZ:

Bradley Martyn – siła i rozmiar

15-letni kulturysta - Tristyn Lee

Jak widać na filmie zamieszczonym na YouTube Bradleya, jak i na profilu Tristyna, młody nie próżnował przez ten czas. Jak na 17-latka formę ma godną pozazdroszczenia! Panowie rozpoczęli trening od wykonywania wyciskania hantli z dość unikalnym sprzętem. Potem przenieśli się na zwykłe hantle i panowie poszli na rekord. Następnie zrobili unoszenie sztangielki do boku i uginanie na hantli na biceps.

Po treningu panowie usiedli i podziękowali sobie za udany trening. Bradley przyznał, że o wiele młodszy od niego kolega motywuje go do jeszcze cięższych treningów. Tristyn powiedział też kilka słów o sobie:

„Mam 17 lat, gram zarówno w piłkę nożną, jak i trenuję kulturystykę. Jestem w branży fitness od 3 lat. Brad był jedną z pierwszych osób, które wprowadziły mnie do branży. Nakręciliśmy wideo dwa lata temu, kiedy miałem 15 lat, ale film ten został zablokowany. Zawsze dobrze jest mieć takiego mentora, który prowadzi cię i udziela rad po drodze.”

Obejrzyj film poniżej. Przyznajcie, że miło popatrzeć na tak owocną współpracę między starszym i młodszym kolegom po fachu.

https://youtu.be/j0iDa2_CC2A

Komentarze (3)
Gats 2

KOLEGOM? Poprawcie:)

A swoją drogą ten Azjata naprawdę pięknie wygląda.

Potęga młodości. Biegać, ćwiczyć, potu nie żałować i się niczym nie przejmować.

0
domosos

Nie znam kolesia, ale co ta klatka tak dziwnie wygląda, jakiś wypadek miał czy coś ?

0
skorupski

Co to za gagatkli bo jakoś nie znam ich.

0