Ten człowiek zdecydowanie ma “Głowę na karku”. Mosquera Rubiel jest profesjonalnym kulturystą z Kolumbii. Ma świetną budowę ciała i zdecydowanie wyróżnia się spośród innych kulturystów. Chyba nie musimy pisać, że jego charakterystyczną cechą jest szyja. Patrząc na jego zdjęcia, wydawać by się mogło, że to retusz. Nic bardziej mylnego.

Dla niektórych może wydawać się to nieestetyczne, ale wiele osób uważa tak dużą szyję za symbol siły. Tak też było w przypadku Jeffa Kinga nazywanego “Neckzilla”. Był on jednym z najlepszych kulturystów w latach 80-tych. Pisaliśmy o tym tutaj:

"Neckzilla" Jeff King - niezrealizowany potencjał!

Chociaż istnieją ćwiczenia i akcesoria, aby poszerzyć kark, bardzo ciężko jest uzyskać zadowalające efekty. Mosquera ma to szczęście, że ma świetną genetykę. Dzięki temu zwyciężał w zawodach jako amator. Z powodzeniem zadebiutował też na początku tego roku na IFBB Elite Pro South America.

Z pewnością będzie kimś, na kogo będziemy mieć oko w ciągu najbliższych miesięcy. Czy Mosquera Rubiel będzie następcą Jeffa Kinga?

Komentarze (8)
Possible

Wielu zapaśników, bokserów i kulturystów ma potężny kark, ale tutaj to już glownie genetyka zadziałała. Podobnie jak u 18 letniego Czeczen AshabaTamajeva, i żaden z niego sportowiec.

1
F1.08

Łeb jak sklep %]

2
anubis84

na pierwszym foto to wygląda jak z photoshopa by to było

0
carlitoss

racja, bardzo dziwnie i sztucznie to na tej fotce wygląda.

0
majk30

Dziwnie to wygląda, jeszcze nigdy chyba takiej szyi nie widziałem.

0
kinga93

Szyja jak u bulteriera, dziwnie to wygląda.

0
skorupski

Co zrobisz, pewnie się już urodziła z taka predyspozycją, lub był w latach młodzieńczych zapaśnikiem.

0
domosos

szyja jak u pitbulla :-D

0