Hollywoodzka gwiazda Mark Wahlberg może pochwalić się całkiem nieźle wyrzeźbioną sylwetką. Aktor w 1992 roku rozpoczął współpracę z marką Calvin Klein i szybko ​​stał się popularny. To człowiek wielu talentów i oprócz aktorstwa ma też doświadczenie w branży muzycznej. Pisaliśmy o nim już niejednokrotnie, zachwycając się jego kondycją w niemłodym już wieku. Ciężko uwierzyć, ale gwiazda filmu “Ted” ma już na karku 51 lat! Jako aktor musiał kilka razy przejść metamorfozę sylwetki, by dostosować się do roli. 

Polecamy również: Mark Wahlberg przeszedł kolejną metamorfozę

 

Mark stara się utrzymywać muskularną sylwetkę od bardzo dawna. Lubi wstawać wcześnie, zacząć dzień od modlitwy, a potem ruszyć na poranny trening. Regularnie dzieli się wskazówkami treningowymi ze swoimi fanami i uchyla rąbka tajemnicy z życia aktora. Ostatnio znów pochwalił się na Instagramie swoją fantastyczną formą i w mediach zrobiło się o nim głośno. Mięśnie brzucha są wyraźnie widoczne, a plecy dość dobrze zbudowane. Sześciopak z pewnością wzbudza zazdrość młodszych kolegów z siłowni. Oby tak dalej!

Polecamy również: Mark Wahlberg w doskonałej formie

Komentarze (1)
_GANGSTA_

Wiem że jest "bajkopisarzem",ale jak na 50 tke to nie jest źle.Mi osobiście jako aktor przypadł do gustu za rolę sztanga i cash:-)

0