Legenda NBA, Shaquille O'Neal (50 l.) postanowił na emeryturze zadbać o swoją kondycję. Podczas pandemii koronawirusa mocno przybrał na wadze i dobił do 182 kg. Aktualnie jego cel to redukcja wagi do ok. 156 kg. Cztery razy w tygodniu trenuje na siłowni plus wykonuje cardio. Wyeliminował także niezdrowe jedzenie ze swojego menu. Idzie mu całkiem nieźle, a pierwsze efekty już widać. Waży już 166 kg i pochwalił się już tym, jak wygląda jego brzuch. 

 

O'Neal jest wielkim fanem kulturystyki i pomagał promować Olympię 2020. Rok temu przyjechał oglądać na żywo Arnold Classic i spotkał się z siedmiokrotnym zwycięzcą konkursu Mr. Olympia, Arnoldem Schwarzeneggerem. Wspólne zdjęcie, które uwydatniło różnicę wzrostu między gwiazdami stało się bardzo popularne w sieci. 

O'Neal nie jest jedynym emerytowanym sportowcem, który chce zmienić swoją sylwetkę. Legenda kulturystyki, Kevin Levrone jest w trakcie metamorfozy i chce zrobić formę życia. 50-letni Lee Priest także ogłosił, że planuje totalną przemianę. Super, że panowie po pięćdziesiątce dbają o siebie!

Polecamy również: Shaquille O'Neal chce zostać symbolem seksu

W zeszłym miesiącu Shaq trochę drażnił się z fanami i pozował niczym kulturysta. Niektórzy uznali to za dość komiczne, ale inni spekulowali, że być może koszykarz planuje iść w tym kierunku. Jest to raczej mało prawdopodobna wersja. Trzymamy kciuki za jego redukcję wagi i czekamy na efekt.

 

Komentarze (3)
Tomas_h11

Dziwny ma ten brzuchol.

1
Bobo1969

Po prostu dużo tłuszczu trzewnego, zwłaszcza właśnie u starszych jest możliwa rzeźba z jednoczesną dużą zawartością tłuszczu trzewnego. Przerabiałem to na sobie.

1
Tomas_h11

Albo nażarł sie czegoś i ma wzdęcie.

0