SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anittat-mój dziennik postępów;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
Heehe ja to już nie wiem co to jest u mnie, redukcja czy nie-redukcja postępy hmm....mam nadzieję, ale zobaczymy za jakiś czas. I skusiłam się na to białeczko plus omega3, trzeba w końcu w siebie inwestować
A...i mam jeszcze taki objaw, choć to już nie tyczy się dnia dzisiejszego, przy HITT, że jak sprintuję to jakby naciąga mi się mięsień po wewnętrznej stronie jednego uda. Ehh..to pewnie z tego względu że nie biegam po prostej, tylko muszę wyrabiac na zakrętach co prawda usiłowałam też robić HIIT biegając w miejscu, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Biegając normalnie jest większy wycisk tlenowo, choć w miejscu jest duży nacisk na nogi

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jena? ale jaki ty zakret bierzesz na srincie, ze cie miesien ciagnie. Jezli rzeczywiscie to za waski to sobie daruj. Nie ma jakiesc ludzkiej prostej co mozna HIIt robic w te i z powrotem a zawracac w czasie truchtu? albo biegac w gore i dol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
A może z tym bólem nie chodzi o sam zakręt, ale zakręt+długość kroku na nim(wydłużania, czyli naciąganie wewnętrznej strony uda). Ja przynajmniej tak miałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
Hmm...jakieś mega zakręty to nie były, żeby nie stracić zanadto prędkości, choć jednak..ale to już chyba przejdzie do przeszłości, bo znalazłam ładny odcineczek i tam się będę trenować. Dziś....ehhh...jakoś nie jestem szczególnie z siebie dumna po tym HIIT, mogłam jeszcze trochę się spocić, ale trudno Może zdołowało mnie lekko moje odbicie w jedynym dużym lustrze w moim domu i jeszcze duużo pracy przede mną, ale żeby nie było że się łamię
Teraz czas na szamanko, wcinam sobie pyszniutkiego indyczka z marynaty ze słonecznikiem, dynią, warzywkami i sałatą, a co, na redukcji jestem to chociaż zjem coś dobrego

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
witaj

Dziewcze drogie 170 i 57 kg i Ty sie redukujesz

Mam wrazeie , ze nie wiesz co czynisz i jakby sie pogubilas.

Zrob mase, bo niedlugo za kijem od szczotki bedzie Cie trzeba szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
Hej Patka
Cóż...no tak jakby może i się gdzieś zagubiłamchoć nie jestem aż jakimś chudzielcem, ale już nie marudzę, nie jest przecież źle, a będzie lepiej tylko mięśnia trochę jeszcze muszę załapać i tak dalej;-P Przeglądałam wczoraj Twój blog i to jest jakaś masakra! ale na plus oczywiście

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Tak sie przyjżałem fotkom i stwierdzam że:

ciałko bardzo ładne jak koleżanki stwierdziły nabierz troszke masy (nie za duzo lecz w sam raz ) potem podredukowac i bedzie cud miód malina

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
he he he

Miesnia nie zalapiesz na diecie redukcyjnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Patka napisałem tak przykładowo bo w sumie patrzac na foty to nie ma co redukowac

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 585 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3653
zadna dziewczyna nie powie, ze jest chuda ... niestety :)


pzdr i zapraszam do mnie
:p

^ Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować ;d ^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW i zakwasy

Następny temat

Siła Siła Siła

WHEY premium