SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy a aeroby

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
witam, mam pytanie dotyczace aminokwasow. maja one wlasciwosci antykataboliczne, wiec gdy je stosujemy to blokujemy spalanie miesni, glownie przy aerobach. dawkowanie to 1g/10kg masy ciala, czy moge brac mniej tylko w dzien kiedy robie aeroby i czy moje miesnie wtedy nie beda sie "spalac" podczas biegania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
po mma .napisales ze konczysz 19:30 a dopiero po godzinie jestes w domu . mimo wszystko najlepiej jakbys zjadl wartosciowy posilek po mma tymbardziej ze napisales o 20:30 jestes w domu a o 21 zaczynasz biegac . nie chcesz mi powiedziec ze jesz cokolwiek w tym czasie i idziesz biegac z pelnym zaladkiem?

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Aminokwasy bierze się z reguły przed i po treningu. Minimalna odczuwalna
dawka to 10g mowa tu o BCAA

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
ale czy mozna je brac tylko w dni aerobowe czy trzeba codziennie zeby byl efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
tylko w dni treningowe wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ja aminokwasy lykam jak najbardziej przed aerobami . w moim przekonaniu do tego sa stworzone aminy by blokowac spalanie miesni nie tluszczu . fat spalam az milo i nie trace przy tym miesni . aeroby rano na czczo / lykam przed nimi amino plus nitrix plus kreatyna bozawsze biore krete po obudzeniu sie przed jakimkolwiek posilkiem . wieczorem mam druga sesje treningowa gdzie pracuje z ciezarami . przydobrej diecie plus suplementacji trace zbedny tluszcz nie tracac masymiesniowej . wrecz przeciwnie . obecnie jestem na 6 tygodniu cyklu . moja waga poczatkowa wynosila +/- 80 kilo . obecnie 85 kg .
reasumujac :
gubie tluszcz , zdobywam mase miesniowa, ewidentnie poprawiam definicje . dlatego nie zgodzesie ze aminy blokuja spalanie tluszczu i nie powinno sie ich b racprzed aerobami . jednoczesnie to tylko obserwacje na mojej osobie .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933


to suplementy ktore spozywam . jednoczesnie najwazniejsza role w moim cyklu pelni dieta .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Takie rzeczy, to tylko w Erze

Kto napisał, że blokują spalanie tłuszczu?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
BCAA ma dzialanie antykataboliczne, wiec chciaz w pewnym stopniu pozwala nam zabezpieczyc miesnie przed katabolizmem, jednakze nie jest to zmyslny srodek, ktory zapewnia nam 100% ochrone. Najwieksza role odgrywa tutaj dieta, najlepiej z wieksza iloscia bialka.

Tak, czy owak, warto zainwestowac w BCAA.

p
.s do kolegi wyzej, ma sie rozumiec po twoim poscie ze jestes na redukcji, wiec powiedz mi po co ten gainer?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bo On spala tłuszcz i buduje mięśnie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
stworzylem odrebny temat . tam wyjasnilem . czasem mam dni gdzie zanic w swiecie nie jestem w stanie zjesc cokolwiek . poprostu brak apetytu wiec zeby mimo wszystko uzbroic sie w energie przed treningiem lepiej wypic gainer . nie jestem w stanie zmusic sie do jedzenia .
w sumie po 6 tyg. cyklu wypilem gainer okolo 4 razy

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna niewielka pomoc w dawkowaniu!!!

Następny temat

co po treningu ? bialko czy gainer ?

WHEY premium