SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
1. nie zniszczysz sobie kręgosłupa
2. będziesz miał DŁUGOTRWAŁE efekty - co znaczy lepsze :)
3. nie robiłem nigdy, ale bardzo ludzie polecają więc pewnie ładnie czuć brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
a a6w też nie robiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2287
Dlaczego najwięcej mają do powiedzenia osoby, które się nie znają i nie robiły tego programu...
Osobiście robiłem go, no tak efekty są, ale wydaje mi się, że nie warto bo czuć plecki, a kaloryferek robi się jak to mówią od kuchni, więc dietka i można ABS lub jakieś spięcia itp. no i wiadomo aeroby.

http://www.surf.fenka.pl/polecam,RafixuS.html  <-- Łatwe zarabianie, Wypłacalny serwis!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tak robiłem przez 4 dni. szalony plan. nudny jak flaki z olejem, brzuch tylko popalony, plecy bolały mnie przez następne 2 tygodnie.

RafixuS
Dlaczego najwięcej mają do powiedzenia osoby, które się nie znają i nie robiły tego programu...

Zdecydowanie Tomq, albo IneTheEnd, z doświadczeniem xlat, nie znają się, za to Wy jesteście mistrzami w dziedzinie kulturystyki i wiecie najlepiej, że a6w jest superkul i w ogóle.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-01-11 22:21:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2287
Można powiedzieć, że efekty są, ale każdy chciałby mieć kaloryfer bez diety i zrobić raz program a6w i jest, ale to nie jest takie proste xd i jak już to zdecydowanie ABS

http://www.surf.fenka.pl/polecam,RafixuS.html  <-- Łatwe zarabianie, Wypłacalny serwis!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafixuS
Dlaczego najwięcej mają do powiedzenia osoby, które się nie znają i nie robiły tego programu...
Osobiście robiłem go, no tak efekty są, ale wydaje mi się, że nie warto bo czuć plecki, a kaloryferek robi się jak to mówią od kuchni, więc dietka i można ABS lub jakieś spięcia itp. no i wiadomo aeroby.

Spojrz na swoja wypowiedz, potem na moj avatar, a potem znowu na swoja wypowiedz. taka byla moja reakcja.
Mysle, ze co do a6w juz watpliwosci nie masz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2287
IneTheEnd nie rozumiem??
Ja osobiście NIEpolecam a6w... Może na tobie zadziałało bez za rzutów, czyli bez żadnych efektów ubocznych więc spoko...

http://www.surf.fenka.pl/polecam,RafixuS.html  <-- Łatwe zarabianie, Wypłacalny serwis!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sądzilem, ze twoja wypowiedz odnosi sie do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2287
Raczej nie ;P, chyba źle odebrałeś, albo przeczytałeś tylko 1 zdanie ;).

http://www.surf.fenka.pl/polecam,RafixuS.html  <-- Łatwe zarabianie, Wypłacalny serwis!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Rafix twoja wypowiedź brzmiała tak, jakbyś krytykował nas, bo nie robiliśmy a6w i nazwał nas tymi, co nie mają pojęcia o rzeczy. To pewnie kwestia językowa albo interpunkcyjna, więc cóż, proszę pretensji do nas nie mieć :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy..... jakie??

Następny temat

Proszę o ułożenie trenningu na mase

WHEY premium