SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan ocencie co zle ;p POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1717
witam ;p

wkleje plan na mase ktory robie i powiedzcie co w nim zle technika jest dobra dieta hm hm tez jest ;p moze cos w nim nie tak jest ;p liczba powtorzen albo cos ;p ale wy tu jestescie szpece od tego a nie ja hehe bo ja musze sie jeszcze wiele nauczyc wiec plan jest taki :

piatek
Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na lawce prostej 3 s po 8 powtorzen i 4 na max
- wyciskanie sztangi na lawce skosnej glowa w gore 3 s po 8 powtorzen i 4 na max
- wyciskanie hantli na lawce skosnej glowa w gore 3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
-pomki roznego rodzaju 3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
TRICEPS:
-francuskie wyciskanie sztangi lezac do czola3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
-prostowanie ramienia ze sztangielka siedzac3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
Łydki:
- wspiecia na palce stojac ze sztanga na barkach 3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
- wspiecia na palce siedząc 3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
sobota
Plecy:
- podciąganie na drążku 3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
- podciaganie konca sztangi w opadzie 3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
- podciaganie sztangielki w opadzie tulowia 3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
- martwy ciąg ze sztanga 3 s po 8 powtorzen i 4 na max. (robie tylko czasami bo strasznie bola plecy po tym;/ )

Biceps:
- uginanie ramion ze sztanga stojac 3 s po 8 powtorzen i 4 na max
- uginanie ramion ze sztangielkami siedzac (uchwyt mlotkowy) 3 s po 8 powtorzen i 4 na maxpowt.
niedziela
BARKI:
- wyciskanie sztangi zaa karku 3 s po 8 powtorzen i 4 na max
- podciąganie sztangi wzdluz tulowia stojac,3 s po 8 powtorzen i 4 na max.
- unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie tulowia, 3 s po 8 powtorzen i 4 na max

Uda:
- przysiady ze sztanga trzymana na barkach 3 s po 8 powtorzen i 4 na max

TRENING CZYNI MISTRZA :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
FBW jest dobre w każdym etapie treningowym.

Jeśli zaczynasz od splitu to trzeba dobrać odpowiedmią intensywność treningową

Kolejność powinna być taka
ACT
FBW
split

Ale wybór metody treningowej należy do Ciebie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1717
help :P :P

TRENING CZYNI MISTRZA :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Dlaczego 3 dni pod rząd ?

Plan totalnie przeładowany

Poczytaj w postach podwieszonych o FBW i weź jeden z gotowych planów

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 784
Co do gotowych planów...TO ja nie jestem przekonany, bo każde ćwiczenie może troche inaczej na kogoś wpływać np. jeden ma słabsze ręce drugi nogi i trzemba to wyrównać...
Plan nie powinien być tak pod rząd trzy dni...i do tego robisz klata triceps dwa mieśnie które razem pracują przy klacie...i to samo w plecy biceps...
Nie znam sie na tyle ale ja przykładam większą uwage na tricepsa a ty dałeś tylko 2 ćwiczenia...

Po mału, a będzie dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1717
wlasnie przez szkole moge tylkow te dni nestety :( i moze dalo by sie to ulozyc zeby bylo jak naj lepiej w te 3 dni pod rzad?? zeby bylo naj lepeij bo dobrze i tak nie bedzie wiem

TRENING CZYNI MISTRZA :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
hubert0105

najpierw poczytaj te plany a potem je komentuj masz gotowe plany FBW z podstawowymi ćwiczeniami które dziłaja na kazdego.

Co chcesz od połączenia klata tric i plecy bic?? Podstawowe zestawienie partii w splicie ?

A poza tym przeczytaj plan dokładnie czy uważasz ze ma za mało serii w tricepsie????

Do autora no trochę ciężko 3 dni pod rząd ćwiczyć bo kiedyś ten organizm musi odpoczywać a trzy dni to duzo pod rząd
Moze nie da się wygospoddać jednego dnia w tygodniu na trening??

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1717
czasami tez jest sroda w ciagu tygonia ale bardzo rzdko.. to nie macie nic do planu??

TRENING CZYNI MISTRZA :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
Co do planu mam takie zastrzeżenia

1) na klatke maks 12 serii
2) biceps i triceps po 8 serii
3) barki 9 serii
4) nogi daj dwa ćwiczenia na czworogłowy po 4 serie i jedno ćwiczenie na dwugłowy i łydki

Ale i tak ciężko ten trening wdrożyć bo 3 dni pod rząd ciężko
jak wchodzi w gre ta środa

to zrób
sobota plecy bic
niedziela klata tric
środa nogi barki

Jesli nie ma szans na środę to daj piątek i niedziele trening FBw będzie najlepiej

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 784
rion10 ja osobiscie nie wierze FBW trzymam sie tego co pisałem.
A co do planu masz racje nie przeczytałem go zobaczyłem ze ma piątek, sobota, niedziela...i powiedziałem koniec...:/
co do klata tric... on dał note dla początkujących wiec jest POCZĄTKUJĄCYM... nie powinien od tego zaczynać coś bardzie ogólnego a nie koncentrowaniu sie na jedym mięsiu.
A robiąc klata tric... na trica wystarczy ale jak by trica robił z inną partią to 2 cwiczenia to za mało:/

Po mału, a będzie dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1717
dzieki chlopaki ;P i ta sroda to tak raz na jakies 3 tygodnie wiec mi to nie pomoze musze robic 3 dni pod rzad:/

TRENING CZYNI MISTRZA :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1717
i jeszcze panowie eksperci powiedzcie mi czy ten FBW jest dobry dla wszystkich.. bo wiecie ja nie jestem az taki pocztkujacy moj staz to rok wiec hehe ;p

TRENING CZYNI MISTRZA :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastoj Chyba

Następny temat

Ćwiczenia w FBW

WHEY premium