SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"dieta"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1551
Witam.

Nie chce mi sie jakos bawic w układanie diety. Ale postawnowiłem zaczac sie odżywiać w zdrowy sposób.

Moim celem jest zbudowanie suchej masy miesniowej i spalenie bf.
Narazie to co robie mozna nazwac ograniczeniem niektorych produktow niz konkretna dieta i zasanawiam sie czy takie cos jest w ogole dobre.

Zazwyczaj rano zaraz po przebudzeniu ( ok. 10.00 ) Jem płatki owsiane jakies jajka itp.. ostatnio zaczełem robic placuszki owsiane bo strszanie mi sie spodobały w smaku. Ktore sa strasznie syte i zazwyczaj nie mam ochoty na jedzienie przez jakies 2h.
Jak zgłodnieje co zdarza sie raczej rzadno siegne po jakis owoc, jabłko , banan itp...
Najczesniej na obiad robie jakies 100g ryzu białego , piers z kurczaka i do tego sos ze słoika. Jakas godzine lub 2 po obiedzie mam trening(ok.17.30) po ktorym (ok. 19.00)jem najczesciej jakis serek , tuńczyka, jakis shake z duza iloscia weglowodanów itp... Najczesniej po tym nie jem juz nic

Czy dobrze robie ? Tak, Tak wie ze powinno sie jesc 5 posiłkow ale to co robie teraz nie wystarcza. ? Jak myslicie. Wszelkie poprawi mile widziane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
"Moim celem jest zbudowanie suchej masy miesniowej i spalenie bf." - nieosiągalne.

Nikt CI nie powie, czy dieta ok, bo bez liczenia ciężko powiedzieć czy będziesz chudł, czy też przybierał na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Dobrze było by także gdybyś to graficznie fajnie przedstawił bo tak niewiele widać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1551
Dlaczego nie osiagalne. ? Normalnie cwiczac i po tren te. 30 min na rowerku. do tgo 2 razy w tygodniu po 1,5h MMA albo po 3h BJJ + MMA

Najczesciej rano jem placki wzorujac sie z tego przepisu.
https://www.sfd.pl/Placuszki_owsiane-t441175.html
Na Obiad 100g ryzu, jenda pierś z kurczaka + Sos ze słoika Jakies 140kcal B 3.4g , Ww 30g , T ok. 1.2
Po treningu. tuńczyk z puchy w sosie własnym. albo serem jakies 448kcal B 23g. Ww ok. 63g T ok. 12g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1551
Oczywiscie w obiedzie podałem skład samego sosu, ryz wiadomo a piers nie mam pojecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zacznij jesc bo znikniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1551
Problem w tym ze po kazdym posiłku czuje sie najedzony. I nawet wieczorami nie chce mi sie nic jesc.


Zmieniony przez - Szczuras2 w dniu 2010-07-07 21:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Mnie zdaje się że to z TWoją psychiką jest coś nuie tak. Jeżeli to co robisz wystarczałoby czułbyś się i wyglądał zupełnie inaczej dlaetgo może czasem warto posłuchać Kogoś z zewnątrz i dać sie przekonać.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miód po podgrzaniu traci właściwości ? :-/

Następny temat

makaron

WHEY premium