SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
siemanko witam mam pytanko chcem zrobic na barki nastepujace ćwiczenia na przednie atony i środkowe tylne w tym cyklu pomijam mianowicie wyciskanie sztangi wznosy sztangielkami bokiem i wznosy przedem sztangielkami i nie wiem czy kolejnosc tych ćwiczen jaka podałem jest prawidłowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Napisz najpierw przejżystego posta, a nie taki bajzel bo nic z tego się nie da zrozumieć. Jak się do tego zastosujesz dostaniesz odpowiedz.

Zmieniony przez - wuder w dniu 2005-10-05 16:11:57

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Jakbymśmy coś z tego zrozumieli z tego co napiasałeś to bymśmy odpowiedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
a co w tym jest nie do zrozumienia chcem robic wyciskanie sztangi wznosy bokiem i przodem i nie wiem w jakiej kolejnosci robic te cwiczenia i to wszystko jak byscie chłopaki dobrze czytali to byscie zrozumieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
w pewnym miejscu nie wstawiles przecinka, co calkowicie zmienilo sens zdania... Jak widać znaki interpunkcyjne mają swoje znaczenie:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy.mozna tak??

Następny temat

Ocencie moj trening na mase

Wiecej