SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-TWOJA CHWILA PRAWDY XII-

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
"J/W Bodek "

Czy to nie ty Greg, sam do niedawna narzekales, jak to klaty nie mozesz ruszyc? "Zapomnial wol jak cieleciem byl"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
elegancko jest pepsii, sylwetka nabita jest git

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
REV ja akurat mam genetycznie ze mi klata nie idzie kosztem barkow ktore przejmuja prace. I akurat tyle co ja wiem o treningu i tyle co metod wyprobowalem na nia to duza wiekszosc na tym forum nie wie

Wiec zle trafiles z cieta riposta gdzie defakto ja nie kierowalem do Ciebie swojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Ahhh "Fail" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwin swoja wypowiedz prosze bo nie rozumiem. Czy to miala byc jakas prymitywna forma zaru a nie wyszla czy jak? Czy kolejna riposta do mojej wypowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Wiec zle trafiles z cieta riposta

Na co ja napisalem "fail" - niepowodzenie.

Czyli wg ciebie mozemy chyba to zaliczyc do tego, ze zarcik mi sie nie udal. Tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
GREGOR moglbys cos o tym powiedziec wiecej
REV ja akurat mam genetycznie ze mi klata nie idzie kosztem barkow ktore przejmuja prace
bo ja mam chyba tak samo jak ty... nie dosc ze wlasnie klata mi rosnac nie chce to jeszcze slaba jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brautoz moze barki przejmuja prace ale ja akurat jak bym sile robil to by szlo mocno.

Zaczynaj od cwiczen izolowanych typu rozpietki zeby wsteponie ja meczyc a pozniej techniczne wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
i przy wyciskaniu zanim położysz się na ławe, wypnij klatke do przodu, barki skieruj do tyłu, mocno ściskając łopatki, w tej pozycji kładziesz się na ławe i ją utrzymujesz podczas wyciskania, łatwiej jest to wtedy sobie wpoić.. miałem ten sam problem..

BTW pepsii super sylwetka, świetna jakość sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
pudzian89 wzucales gdzies na forum swoje fotki?? jak tak to podaj linka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + metka + ??

Następny temat

Coś na ten temat...

WHEY premium