SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-TWOJA CHWILA PRAWDY XII-

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
aa, to takie okreslenie na kobiete.. nie ide chyba z duchem czasu..

przód lipa, plegar wyszedl lepiej.

zdrowia

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cisza spiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maniura cię na profil na N K wrzuciła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 635
wedlug mnie ten od dziwnego zrostu z wina w barku jeszcze najlepsza forme reprezentuje,potem Marcin

gdzie pieniadze sa za las

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to ma byc? Lipa jest i cienizna.
A jak jeszcze bryka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Axi jak dla mnie slabo :/

Przeliczylem wczoraj sobie zapotrzebowanie kaloryczne i wychodzi ze brakuje mi 1000kcal :/ z 500-600 dobije olejem mct reszte ww z Vextargo, ale mam tez inny problem, cos mi sie po*******ilo z organizmem. Od wczoraj nie moge patrzec na zarcie. Nie dalem rady wczoraj zjesc ostatniego posilku po treningu ktory zawsze wchodzi mi gladko, a przed chwila o malo sie nie porzygalem probujac wcisnac pierwsza torebke ryzu z kurczakiem dzisiaj :/

Co jest? Co robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
mixuj

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Wszystko bedzie ciezko, poza tym w pracy nie mam jak.

Moze ma tutaj cos zmiana mety? Wczesniej zarlem phoenixa i od poniedzialku musialem przejsc na british disepnsary czy jak to sie tam pisze :/ No tragedia jest. jak pomysle o zarciu to na rzygi mi sie zbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
jedz zroznicowane posilki. nie patrz na kalorie. jedz co 3h tyle na ile masz ochote zjesc i nie wymuszaj na sobie jedzenia. co za glupota moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
a lecą jakieś orale???
zalecam DYWERSYKACJE JADŁOSPISU!!!poszperaj po necie po przepisach.
ja jak jadłem przez pare miechów kuraka z ryżem tylko to lipa straszna była ,też żygałem
polecam sałatki na zimno z makoranem,do tego tuńczyk ,albo wędzony łosoś
popróbój zup winiary z błoninikiem mają fajny skład,szczególnie dobra jest brokólowa,+makaron razowy(najlepiej spaghetti połamać)

kup sobie maszynke do wycinania frytek na allegro.niby szczegół,ale fajnie apetycznie wyglądają takie upieczone ziemniaczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + metka + ??

Następny temat

Coś na ten temat...

WHEY premium