SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-TWOJA CHWILA PRAWDY XII-

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
marcin co tu gadac profeska i ****a co sie tak spinacie sterydziarze

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Marcin forma leci do przodu jak poyebana na pewno trafisz idealnie ze szczytem na zawody

a to wasze spięcie dobre, już od qurew poszło

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Marcin ogarnij się,przeginasz.
Koniec tematu.Oceniamy formy chłopaków a nie "jedziemy" po rajtach.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-09-29 17:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Bodek co się dziwisz, w końcu nie może koksu bić przed zawodami, to mu ciśnienie skacze

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
ja dokladnie wiem oco Ci chodzilo !! Ale poprostu widzisz , ze ktos wkleja foty jedna za druga to po co sie wciskasz ze swoja zbedna wypowiedzia. Z mysleniem to ja nie mam problemu kolego ale jak mi ktos na rodzine wyjezdza to eksploduje !! Nikt z mojej rodziny Ci nic nie zrobil wiec nie wiem po co to bylo!! Swiadczy o twoim wychowaniu i bezsilnosci !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie dziwię się atmosferze nerwowości i napięcia,ale bez przesady,Marcin reprezentuje wyższy poziom niż pokazał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Sorry Marcin Wsumie nerwowy z natury nie jestem !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
Pulok dobra forma ,Qura tez dobrze ,Marcin git ale to juz inna liga i nie denerwujcie sie tak bo wam zylka pierdzaca peknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Nie napisales, ze jeszcze wklejasz albo ile fotek bedzie, wiec myslalem, ze to wszystko i dlatego skomentowalem niefortunny moment mojego wklejenia. Jednak sposob w jaki sie zachowales lacznie z bezpodstawnym obrazaniem mnie swiadczy tylko o Tobie. Gdybys troche pomyslal, to wiedzialbys, ze z tym szukaniem niedaleko chodzilo o Ciebie.
Ale jesli dla Ciebie obrazanie innych to normalna reakcja na cos tak blachego jak niefortunny moment zwyklego komentarza, to ja nie mam pytan.
Z mojej strony koniec, bo to nie miejsce na takie dyskusje.
Body, dzieki za interwencje i sorry za nieporozumienie. Tez mnie ponioslo.

Mysl, mysl, mysl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + metka + ??

Następny temat

Coś na ten temat...

WHEY premium