SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-TWOJA CHWILA PRAWDY XII-

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ważę 94kg.Priorytet był w treningu położony na klatkę i ramiona i też teraz widzę,że barki,trochę uciekły,tyle że dosyć szybko rosną,więc nadrobię.W tej edycji nie dawałem,to wczoraj sobie pstryknąłem po Martini.Jak się porobię,to dam normalne.
EDIT:Jako ciekawostkę,powiem Wam,że byłem mocno "powichrowany".Przez lata treningów,zaniedbanie w zakresie rozciągania,sprawiło,że miałem przykurcze w stawach barkowych i biodrowych i w ciągu roku udało mi się te stawy od nowa "otworzyć".To daje zupełnie inne odczucia trenigowe i znacznie lepiej jestem w stanie dotrzeć do trenowanych mięśni,bez bólu stawów.Mam teraz taką banię,że obserwuję pod tym kątem ludzi trenujących na siłowni i chodzących po ulicach i naprawdę 90% społeczeństwa,nawet nie zdaje sobie sprawy,z tego jak maja ograniczony aparat ruchu.Ci,którzy mają to właściwie i funkcjonalnie ustawione robią postępy,znacznie szybciej,a progres jest bardziej widowiskowy.


Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-08-22 10:32:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
chodzi Ci o zwykły stretching ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
b50- chodzilo mi o to ze daje ta sama poze ale luz tak se tylko burknelem jak szpik

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44112
Body, mógłbyś opisać co robiłeś na staw barkowy? Żeby zwiększyć tam zakres ruchu...

Ułożenie diety nigdy nie było prostsze: http://www.sfd.pl/temat222906/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Rozciągania we wszystkich płaszczyznach z gumą TeraBand,rozciągania na drążku między seriami,leżąc...Pooglądaj sobie tablice anatomiczne,żebyś wiedział w jakich płaszczyznach ułożone są łopatki,obojczyki,jak łączy się kość ramienna ze stawem barkowym,jak umiejscowione są przyczepy mięśni,to znacznie ułatwi Ci dojście do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24056
Body napisz jeszcze jakieś wskazówki odnośnie rozciągania, prawidłowej rozgrzewki. Ostatnio zwróciłem na to uwagę i wyszperałem ekspander przyda się na coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
przy znajomości anatomii,przedewszystkim aparatu ruchu, dobór ćwiczeń to prosta i efektywniejsza sprawa

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Body czy uważasz że większość przykurczy można rozciągnąć we własnym zakresie ? Czy przykurcz nierozciągany będzie się pogłębiał i upośledzał(osłabiał) działanie innych mięśni?

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Można jeśli wiesz co robisz.Myślę,że 90% sama nie da sobie z tym rady.Na drugie pytanie,zdecydowanie tak!!!
Koniec spamu.Możemy sobie osobny temat założyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Bl estetyka przede wszystkim tak...? W tym wypadku,chyba jest ok (myślę że,nie będzie tego 'chyba' gdy zobaczę brzuch)
Co do przkurczów,najzwyklejsze w świecie rozciąganie 'stagnacyjne' trzymanie dobrej postawy,odpowiednie technika ćwiczeń i woda ona zawsze (przynajmniej u mnie) rozbijała to co spinał trening oporowy.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + metka + ??

Następny temat

Coś na ten temat...

WHEY premium