SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-TWOJA CHWILA PRAWDY XII-

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
A mnie ciekawi jak to jest z dziarami Marcin, czy nie przekreslaja one rowniez w jakis sposob uzyskania dobrego miejsca?
Duzo tu pisania wygladalo jak lizanie rowa no ale nie oszukujmy sie jest byku wiec trudno cos wymyslic innego niz " O ja marcin super "
Nie da sie ukryc ze fajnie sie patrzy krok po kroku jak taka przemiana wyglada ze schaba na pociatego jak zyletka.

Center twoj nick mi znajomy ale teraz dopiero widze ze niezly dzik sie za nim kryje.

Ciekawe jak TCHP wyniki Mr O ocenia :) ale moze nie robmy spamu
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Grzesiek no ja mysle ,ze lipy nie bedzie Ale zobaczymy !! Pozdro

Mysle , ze tattoo napewno troche beda przeszkadzac. Duzo zalezy tez od sedziow !! Jak beda widzieli jakiegos fajnego do...nego polaka z ryba na nodze to pewnie bedzie im to przeszkadzac ale jak bym tam sfastyke mial wydziarana to pewnie nie A tak na serio to zalezy czy przeszkadza to w zobaczeniu miesni , definicji i szczegolow. Napewno wielkie dziary na plecach by kosztowaly duzo punktow. Ale i tak juz mam prz...ne gino , tattoo bede mial szczescie jak mnie wogole na wage wpuszcza!!

Center co to za fota ?? Teraz juz nie wiem jak wygladasz Na tej 1 taki fittnes a na 2 lapa wieksza niz u Cutlera !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no tak wlasnie wychodzi odzywa dawalem plecy ostatnio bez koszulki . lapa tak wyszla na drugim dlatego ze byla blizej lustra niz reszta. nad rekami pracuje przentuje sie slabo z przodu z boku nieco lepiej ale ciagle mala do ciala. tymbardziej ze spora mam klatke i plecy i nieco dziecinne rece. z 46-47 jest choc juz niemierze ale co to za rozmiar.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2640
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dzieci internetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
jak na 113kg to łapa mała rzeczywiście ale i tak jest fajnie center, tymbardziej ze pamiętam fotki sprzed 2-3 lat z tej piwnicy zmiana kolosalna

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
marcin wyluzuj, spokojnie zdążysz do zawodów z super formą <yes> bardzo dobrze lecisz z fatem facet, nie przesadzasz przez co nie leci ci prawie w ogóle mięsa a fat ładnie się wypala, trzymaj takie tempo i na zawodach zrobisz niesamowitą rewolke

to co najbardziej się w oczy rzuca to łydki ! niesamowity progres do zdjęcia np z profilu

Zmieniony przez - Busterje w dniu 2009-09-30 00:16:23

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6522
Dla mnie kocur!A dupy nie lize bo wole c*pki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy raz oceniam marcina a nie chce mu wlazic w dupe ,numeru gg tez nie chce to co mam napisac ze lipa ,czlowiek od paru edycji jest w takiej formie w jakiej ja nie bede nigdy i wiadomo ze wrzuci fotke ludzie oceniaja a jaka moze byc ocena jak sie widzi taka sylwetke?Dojdz to takiej formy jeden z drugim to i tobie beda cukrowac.Mozna tez zaapelowac do marcina zeby nie wrzucal fotek bo gula w gardle nie pozwala co nie ktorym oddychac ale nie wiem jak on by rozpatrzyl to wasza prosbe,mysle ze negatywnie
Po drugie kto co moze wiedzic jaki kto ma charakter jak czlowiek tu 5 razy w klawiature stuknie juz niektorzy internetowi psycholodzy wiedza jakie bylo wychowanie z kim i gdzie a ja tu wchodze zeby wyglad oceniac a nie szukac kandydata na meza dla mojej corki.
Juz widac marcin ze jest wiecej miesa niz w tamtym roku a czy zdazysz nie wiem bo sie nie znam
Center dobrze jest znam ten bol trzeba nam przy takiej dlugiej lapie ta piedziesiateczke miec wtedy to bedzie wygladac.
QOORA ciebie nie komentuje bo sie boje ze dostane bana

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-09-30 12:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Karlos dobrze gadasz Pozdro

Tez mam takie wrazenie , ze czym lepiej czlowiek wyglada tym bardziej przeszkadza to niektorym. Panowie nie wyzalac sie na SFD tylko pakowac torbe i zap....ac na silownie bo super forme moze zrobic kazdy pod warunkiem , ze da z siebie 100% i podporzadkuje zycie pod budowanie sylwetki !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + metka + ??

Następny temat

Coś na ten temat...

WHEY premium