SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"TRAIN HARD OR GO HOME" -lecimy z masą!!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ciekawe podejście. A jak rozkładasz makroskładniki w ciągu dnia?

Dla np. B200, T50, W400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Arnold o to samo zapytalem mojego trenera,ot co mi odpowiedzia...
"Definitely no direct ab training needed. Posing will bring them out. You don't want to be training them and building and thickening your midsection. When your a beginner yes as it helps to stabilize your core but not needed as you advance as you indirectly affect your abs through proper form On countless other exercises . And also by training your abs now your tapoint into valuable recovery resources that your body needs elsewhere".

Jesli rozumiesz po angielsku to mozesz sobie doslownie przetlumaczyc, po krótce jest to uzasadnione w ten sposób iz dla zaawansowanych kulturystów, trening brzucha jest zbedny, zwlaszcza w okresie budowy masy miesniowej,w tym okresie nadwyzka kaloryczna i tak skutecznie ograniczy mocna separacje miesni brzucha a ich trening moze tylko jeszcze bardziej poszerzac,pogrubiac talie.
Lepiej skupic sie na innych partiach miesniowych i pelnej regeneracji wiekszych grup miesniowych.
W trakcie rzezby/przygotowan do zawodów samo pozowanie,dieta i trening cardio odsloni miesnie brzucha.
Oczywiscie dla poczatkujacych taki trening jest niezbedny aby zbudowac wytrzymalosc,sile i miesnie brzucha.

Co do rozlozenia poszczególnych skladników w diecie wyglada to nastepujaco, przepraszam ze w jez.angielskim ale teraz musze rozpisywac wszystko po angielsku a ze jest juz pozno to nie bardzo mam czas zeby to wszystko tlumaczyc ale w kolejnym odcinku video-bloga opowiem nieco wiecej na ten temat:

DIET PLAN:WORK-OUT DAYS & WORK DAYS
8.30: 5gr.BCAA+ 5gr.L-Glutamine
1st.meal:9.00 am Option 1: Omelet: CARBS & PROTEIN: 300gr.white eggs ( one yolk) + 120gr.poridge + 2 slices of pineapple(fresh or from can in own juice!!) + 20gr.Whey Isolate with water.

After breakfast:1 tab.Magne Sport + Vit C 1000 Strong + 1tab. Vit.B-complex + 5gr.Creatine Malate

Approximately: Carbs:85gr Protein:50gr. Fat:8gr Kcal:612

2nd.meal:12.30 PROTEIN:200gr. chicken Fat:15gr.almonds veg: broccoli/ green beans/ tomato/lettuce ( or mix )

Approximately: Protein:40gr Fat:8gr. Kcal:232

3rd. meal: 03.30 PROTEIN:200gr. boiled chicken veg: broccoli/ green beans/ tomato/lettuce ( or mix )

Approximately: Protein:40gr. Kcal:160

4th.meal :5.30 ( pre-workout meal) CARBS:100gr. brown rice PROTEIN:200gr. boiled chicken

Approximately: Carbs:76gr Protein:40gr Kcal:464

Pre-Workout: 30 min.before 10gr.BCAA + pre-workout SAW

WORKOUT:18.00
After weights : 10gr.BCAA + 10gr.L-Glutamine + 4 caps.Creatine Malate

After 30min.:100gr.white rice + 50gr.Isolate 100 Trec ( with water)

Approximately: Carbs:76gr. Protein: 45gr. Kcal:484

5th.meal:20.00 POST-WORKOUT (one hour after workout) PROTEIN:200gr.fish salmon
30min.after meal: 1 tab.Magne Sport + Vit C 1000 Strong + 1tab. Vit.B-complex

Approximately: Protein:40gr Fat:26gr. Kcal:434

6th.meal:22.30/ 23.00 6 eg whites ( boiled) + table spoon of peanut butter
Approximately: Protein: 20gr. Kcal:80

ALL DAY: Approximately: Carbs:237gr. Protein: 275gr. Fat:42 gr. Kcal:2426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
2500kcal na masie ? a to niespodzianka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Dokładnie, też to zauważyłem :)
Taki kawał chłopa i można powiedzieć że mega mało kcal na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Dawid nie bedziesz glodny na takiej ilosc kcal ? tyle ja na redukcji mialem i bylem glodny a co dopiero przy budowaniu masy miesniowej, nie mówiac juz ze jestem od Ciebie niższy i lżejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wiedzialem,ze bedzie zdziwienie ale szczerze to sam jestem w szoku,ze tak dobrze sie czuje na tej diecie.Nie jestem glodny,najadam sie w sam raz.W koncu nie chodze z wydetym brzuchem od przejadania sie.
Waga caly czas stabilna w okolicach 93,5kg ale jakosc zmienia sie z tygodnia na tydzien na plus, mozna powiedziec,ze pierwszy raz podobam sie sobie na masie.

Nie wiem co bedzie za miesiac czy dwa, byc moze beda zmiany ale póki co stawiamy na jakość,startujac w kategorii 85kg. nie ma potrzeby zebym wazyl wiecej a dzieki temu jestem w stanie lepiej kontrolowac postepy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dodatkowo przez okres dwóch tygodni nie zjadlem zadnego cheat meal'a, niestety w ten weekend musialem sie zlamac ze wzgledu na wesele mojego przyjaciela, skusilem sie na kawalek torta weselnego, polski rosolek i rolade O dodatkowe kalorie nie martwilem sie za bardzo,bo jako ze lubie sie pobawic na tradycyjnym polskim weselu to tez szybko spalilem nadwyzke

Byla tez okazja zamienic dresik na bardziej elegancki "strój wysciowy"

Z para mloda przed weselem i w trakcie





Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2013-08-14 19:18:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3663
pozytywnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc. mam 16 lat, 178cm wzrostu i 58kg wagi. od wrzesnia rozpoczynam moją pierwszą diete ktora jak widac po wadze bedzie na mase. i pytanie jest takie-czy 2800kcal to wystarczy-b:175, w:310, t:80.
wygląda to mniej więcej tak
1.100g platkow owsianych, 3jajka, troche cynamonu i 2 tabletki slodzika, i jak to powiedzial Michal Karmowski "dla zlamania smaku" troche pieprzu
2,3,4.150g piersi, 100g ryzu basmati, i brokuly oraz po 5-10ml oliwy
5. i tutaj nie wiem co za bardzo dac-duzo osob mowi ze twarog ale on jest dla mnie nie jadalny a na odzywki nie mam zbytnio kasy tylko carbo i leucyna. wiec tu prosze o sugestie oraz czy to jako tako wyglląda.
trenuje 3 razy w tygodniu,jestem ektomorfikiem, planuje masowac 3-4 miesiecy, potem miesiac robienia sily, i lekka redukcja jak bedzie z czego. i miedzy tymi "cyklami" okolo 10dni przerwy
wczesniej poltora roku bez diety
dzieki z gory

ps. to kieruje do Ciebie Dawid bo widziałem jakie zmiany zaszły w diecie i w wygladzie, wiec licze ze sie wypowiesz czy 3g/kg to nie za duzo oraz jak sie ta diete urozmaicic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna treca

Następny temat

Mięso, sery, jajka VS odżywka. Dyskusja

WHEY premium