SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reduktory a samopoczucie ....................

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
Jestem zadowolony z pewnyc wlasciwosci TSE i TLII tzn. zmieniejszone łaknienie i dodatkowa energia. Na początku bardzo sobie chwaliłem, ale do czasu. Ćw+dieta+tse i zaczynalem byc zadowolony ze swojej sylwetki. Jednak zbyt duzo czasu i mysli zabiery mi nerwy....
Zaczynałem być strasznie rozdrażniony, wszystko mnie wpieniało co przekładało się na samopoczucie, które MA być dobre badź bardzo dobre.

Teraz pytanie, czy ktos znajdzie,poleci mi suplement tez tej własciwosci która działa na agresywnosc?
Aby pobudzał, dawał pewnosc siebie, checi do dalszych cwiczen i zeby zmaniejszał apetyt.

...
Oczywiscie probowalem bez tych dziadowskich spalaczy, ale nie moe opanowac apetytu, przez ktory nie potrafie sie skupic na niczym innym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
mozesz sprobowac z chromem
niektorym pomaga zastopowan napady na slodycze.
https://sklep.sfd.pl/Kaizen_Chromax-opis1663.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
proponuje ladowanie weglami co 7-10 dni bo rozumiem ze lecisz na low carbie?? ew zrezygnowac ze scislej diety raz na jakis czas, powinno zadzialac:)
wiadomo nie źrec odrazu 3 kebabow i wiadra lodow:)
Normalny obiad i deser poprawia sprawe:)

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2011-04-27 08:22:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
Probowalem, nie ma racji bytu. Takie podzeranie szybko mnie niszczy.
potrzebowalbym maleho wspomahacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
moze coś z 1,3

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1083
Na kolezanke b. dobrze dziala Stimulant X firmy Anabolic Xtreme.
Troszke to jednak drozsze od postawowych spalaczy, ale z tego co slyszalem dziala dobrze.
Tylko, ze trzeba trzymaca miche i sie wysypiac, bo czujesz sie po tym tak, ze na dobraa sprawe spac i jesc przez pierwsze pare dni nie musisz, tylko ze pozniej to sie odbije. (przynajmniej tak twierdzi kolezanka ;) )


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Raczej na moje 1.3 stanowczo odpada jak po TSE czuje sie kijowo to po 1,3 zlapie mega zjazd.
Mi nie chodzilo o podjadanie a normalne jedzenie caly dzien. Na mnie 2 worki ryzu z jabłkiem i cynamonem poprawialy samopoczucie i do tego wiekszy pałer na silce:)
Ja lece na Kofeinie i yoszce do tego bcaa i za 4 tyg wracam do DAA:) i nie narzekam na samopoczucie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
moze brakuje ci magnezu w diecie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
ja po johimbinie sie też fajnie czuje:) ale może TOm ma racje moze jakies zma na noc?

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Faktiko moze zma, KOKO a joha z daa to dopiero dobre samopoczucie;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
a bez spalaczy nie miałeś takich problemów? Deprecha,rozdrzaznienie ,irytacja ? Bo ja własnie borykam sie z takim problemem i mozna powiedziec ze lece low carb i mam takie fazy ze szok dobijam sie totalnie robilem ladowanie i nic . Siegnelem opini lekarza wyniki w normie ,wiec psycha i lykam hydro cos tam do snu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
1,3 działa zjaeżdżająco na psychikę w dłuższej perspektywie czasowej.

ja zamiast szukac rozwiazania w mocniejszych stymulanatch (1,3 yoha), proponuję odstawić termogenik na okres ok 10 - 14 dni.

do tego około 500 - 700mg magnezu na dobę + 2g witaminy C

warto byłoby też przejrzeć dietą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile dziennie brac EPA i DHA ?

Następny temat

Co wybrac??kreatyna czy aminokwasy????

WHEY premium