SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

reduktory tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Witam byc moze bylo juz pare pytan w podobnych tematach ale chcialbym dokladnie opisac swoja sytuacje i liczyc na odpowiedzi ludzi ktorzy mieli byc moze podobne doswiadczenia lub wiedza z czym to sie je :).
Od roku mam przerwe w cwiczeniach na silowni z powodu choroby teraz jest juz wszystko okej i chcialbym zrobic / odnowic swoja forme i wyglad na rozpoczynajacy sie nowy rok studencki (pazdziernik). Przez rok zrobila mi sie oponka na brzuchu-dodam ze nigdy przyslowiowego kaloryfera nie bylo mi widac od lat mam problem no i pomyslalem ze przy okazji wznowienia treningow pojde krok dalej i cos z tym zrobie. Chodzi o suplementy ktore rownoczesnie pozwola na szybsze spalanie tkanki tluszczowej i nie spowoduja utraty masy miesniowej. Trening bedzie odbywal sie w gorach wiec gorzysty teren do biegania i silownia w piwnicy ;] pozdrawiam czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze spalacze to takie ktore maja zalecaa dawke do 4 tabletek. sa one najmocniejsze. Tse rzeby byly efekty trzeba bylo by lykac po 6-9 tabletek. Ale zacznij tak jak ci doradzili od 2 i stopniowo zwiekszaj dawke......
Najmocniejsze spalacze to taki ktorych nazwy pisane sa na czerwono.
np. nowy spalacz firmy universal pisze na nim "for women"(czerwonymi literami) a jest silny jak tse i dynamatize dyma burn w jednym.!!!! a cena tylko 69 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Dieta + aeroby powinny ci wystarczyc.Jesli za wszelka cene chcesz jakies suple to mozesz zapodac tse.Powiec jeszcze co to byla za choroba bo moze termogeniki beda dla ciebie nie wskazane.

Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-07-13 09:46:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
na poczatku zaczelo sie od zwyklej anginy potem sie ciagnelo przez 3 miechy na antybiotykach a potem powiklania zapalenie stawow i problemy z sercem.. podobno wszystko od migdalow dalej mam z nimi problemy bo non stop sie powiekszaja ale bede je w niedlugim czasie usuwac.
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
tomek - pogięło cię?! kofa be, a efka OK?! No sorry, ale błądzisz jak cholera....
EDIT: Proponuję skonsultować dobór spalaczy z lekarzem, najlepiej sportowym, a nie zadawać pytania na forum, gdzie pełno jest osób niekompetentnych - w Twoim przypadku to może się skończyć tragicznie.

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-07-13 14:51:55

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
nie mam juz problemow z sercem EKG i UKG mam w porzadku robilem badania . Kolatania serca byly spowodowane stanem zapalnym teraz jest juz okej.. wiec generalnie moge wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
To wal TSE, ale ostrożnie - zacznij od dawki sugerowanej ( 2x1) i stopniowo zwiększaj, cały czas obserwując organizm.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
TSE to jest juz nazwa suplementu czy skrot ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Thermo Speed Extreme - rozwinięcie skrótu.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Tse to skrot, pelna nazwa to thermo speed extreme

Ubiegli mnie


Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-07-13 19:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
A widzisz!

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Której firmy masówke kupić ?

Następny temat

scorch + tight male pyt.

WHEY premium