SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF, czyli Intermittent fasting

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2999
Witam, mam kilka pytań odnośnie tego.
Czy podczas IF'a mam spożyć to co dotychczas podczas calego dnia.
Jezeli mam trening o godzinie 17, to czy okno moze trwac tylko 4 godziny ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
moze trwać 4 godziny , jesz normalnie swoje zapotrzebowanie na redukcję tak jak na zwykłej diecie , nie polecam ifa tylko tradycyjną diete , jest specjalny dział od IF.

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2999
czyli w ciagu 4 godzin musze zjesc wszystko to co w ciagu dnia, te wszystkie posilki ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jeżeli powiedzmy masz w ciągu całego dnia na redukcji zjeść 2600kcal to na if te 2600 kcal zjadasz w oknie żywieniowym czyli tam w te 6-4 h :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2999
czyli w tym czasie jem sobie np. omleta, ryz z kurczakiem, warzywa, sernika lc, tylko mam sie wyrobic w tych 4-6h ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
tak .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ale co się tak każdy napala na to IF ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2999
podobno bardzo efektywne jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
raczej leniwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ja nie zauważyłem żadnych super efektów If-a chcesz to stosuj ale moim zdaniem niema sensu :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na pewno nie osiągniesz tym efektów lepszych niż na normalnej diecie, imo nie wpływa to korzystnie na zdrowie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmniejszenie dopływu krwi

Następny temat

nie równe mięsnie

WHEY premium