SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF - godziny okien a treningi.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 504
Cześć,
Chce zacząć dietę if zaczynając od 6h okna przez tydzień a potem 4h do końca redukcji. Jednak zanim to zrobię chciałbym uzyskać odpowiedzi na pare pytań.

1. Chce biegać o chodzić na siłownie. Czy powinienem ćwiczyć na czczo/w trakcie/po oknie?
2. Czy mogę sie zabezpieczać bcaa przed treningiem czy lepiej po/w trakcie okna?
3. Jeżeli mogę ćwiczyć na czczo to po jakim czasie od treningu powinienem mieć okno? Czy ma znaczenie jaki posiłek przyjmę czy to obojętne?

Proszę o odpowiedzi na temat:)
Pozdrawia

"your purpose in life is to find your purpose and give your whole heart and soul to it"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html

1. z tego co sie orientuję, to chłopaki ćwicza tam tuż przed oknem lub przed treningowym posiłkiem okno otwierają.
2. o bcaa mówią, że w trakcie okna (w sensie też przy otwarciu okna po treningu, lub jeśli jedza przed treningowo posiłek to można w trakcie treningu jak wygodniej)
3. okno otwierasz posiłkiem po treningowym na 1h po treningu i potem lecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Co do BCAA nie opłaca się brać przed oknem, bo wtedy organizm nie patrzy czy to drogie aminokwasy, zwykłe aminokwasy, czy to cukier prosty, po prostu od razu zamienia to na energię tym samym przerywając post (przynajmniej ja słyszałem, że BCAA przerywa post, niektórzy twierdzą inaczej). Przed zaczęciem postu po prostu organizm już korzysta z rezerw, które chce za wszelką cenę uzupełnić

Zmieniony przez - Gobi w dniu 2014-04-06 16:22:28

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz dzial scisle ukierunkowany na IF tam zadawaj pytania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy hantle 2x20 14 lat

Następny temat

Plan i dieta

WHEY premium