SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-=Cykl na mase , prosze o spr =-

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja bylem bardziej zadowolony z mono niz cp. ale jak chcesz - bnier rzy opkaowania CP, moim daniem jedno duze i jedno male tez by wystarczylo. Sprawdzisz na sobie jak słuzy Ci ten stack. ZMA mozesz wziac apteczne, mozesz tez olimpowe MZB - 46zl, lub chala-mag i chela-cynk - dwa magnezy i jeden cynk na noc i bedzie OK. Witaminy te wez jakies dla sportowcow. 70l na ZMA i witaminy zupelnie wystarczy.

Co do bialka - to zalezy wszytko od tego ile masz siana i kiedy chcesz brac. Mozesz standardowo wziac prolongatum (chyba ze juz wywindowali cene w kosmos - to nie). Gainera odpusc, węgle bardzo łatwo dostarczyc z diety, ja ostatnimi casy obywam sie nie tylko bez gainerow ale tez bez dodatkowego bialka w postaci odżywki.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-11-18 16:07:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
chlopie kupse do tego jakas kreatynke np.kreatyna cm3 i jedz to 3 razy dziennie po 3 tabletki i pij tego garniera oprucz posilkow tak ze trzy razy dziennie to bedzie c szlo jak nie wiem.a i djeta musi byc dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
No wlasnie gainera mam juz wiec wezme go ..no wiesz bardziej sie oplaca na allegro wziasc 3 opakowania niz 2..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak masz - bierz porcję po treningu + jako uzupelnienie diety w kalorie przy slabszych energetycznie posilkach. od biedy.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-11-18 16:21:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
mam 17 lat waże 64 kg przy wzroscie 184cm ,chcę przytyć koledzy proponowali mi branie kreatyny ale nie wiem czy to dobrze jak ktoś ma jakiś pomysł na diete i na odżywke do piszcie z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Ej ty wez zaloz sobie temat a nie w moj sie wpiepszasz..odsiwerze ten temata jak zakupie wszytko zebyscie pomogli mi to rozpisac..pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
i koledzy ci powiedzieli ze kreatyna spowoduje, ze przytyjesz? nie moj drogi, masa = kalorie, a kalorie = jedzenie. bez diety z dodatnim bilansem zapomnij o wzroscie wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 563
WEZ DO TEGO TA KREATYNA cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3658
ja bym na twoim miejscu dokupil jeszcze mono np vitalmaxa 300g za 27zl ja to jem i nie nazekam moze spowodu takiego ze jeszcze mam do tego shotguna, ale sila wyraznie podskoczyla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB + AAKG??

Następny temat

NaNo Vapor ! relacja

WHEY premium