SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-=Cykl na mase , prosze o spr =-

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bez jaj. radzicie chlopakowi jeszcze do 3 opakowan Cp puszke kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
3 puszki cp za 130 zl?
Gdzie kupujesz? I Ile stoi teraz jedna puszka?

Zmieniony przez - olsen14 w dniu 2007-11-18 21:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
NO ja bym dokupil mono i zapodal jeden cykl na cp + mon

odczekal i zapodal sam cp potem ew sprzedal to cp ktore zostalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
luk jak jestes kurva taki anty wszystko to wyjdz wogole stad i nie zawracaj dupy chlopaka
to nie, tamto nie, tamto tez nie, wszystko nie...
mono witalmaxa za 20 zl i masz juz cykl na cale zycie!!
... eh

do autora bo juz sie troche pogubilem , co masz wkoncu zakupione? i ile masz jeszcze kasy na reszte?


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-11-19 11:02:04

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Jaki znowu anty ? o czym Ty piszesz ?

Doradzili mu mono to mu napisalem ze tez bym dokupil mono i polaczyl z cp a dwie puchy cp zostawil na potem :o

czasem nie czaje..

a ja jestem tylko w jednym anty - w straceniu kasy na bzdury - tyle

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2007-11-19 11:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tez jestem anty w traceniu kasy na bzdury
ale nie przeginam tez w druga strone

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Dalej nie wiem o co biega ale spoko :)

Po prostu koles chce kupic 3 opakowania cp bo mu wychodzi taniej i pyta czy cos do tego - wiec mu chlopaki napisali ze fajnie jakby to mono dokupil.

Wiec tylko stwierdzilem - jeden cykl mono + cp, optem jak bedzie zadowolony niech zrobi cykl na samym cp a jak nie to niech odsprzeda

i cos sie pomysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak juz zakupil to CP niech zrobi cykl 2* CP a pozniej bedzie myslal co dalej... nie ma sensu dokupowac cos i teraz jeszcze dokladac kasy , zeby tylko puszka CP (ktory jest nie wiele drozszy od mono) czekala tyle...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Wiec tak mam narazie gainera z sfd kupilem
A Cp to na allegro jest puszka za 62 zł i jak kupi sie 2 to dostanie sie 3 wiec wychodzi za 3 puszki 130 zł wiec dlatego chce z tego skozystac bo sadze ze sie oplaca a jak zostanie mi puszka jedna cp to to zostawie sobie na pozniej ..
-witamin narazie nie mam
-zma apteczne dzisiaj bylem w aptece i pani mi mowila ze na jeden lek musze miec recepte i juz nie pamietam na ktory wiec jak ja mam to kupic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak masz pewnego sprzedawce tego CP to bierz i sie nawet nie zastanwiaj

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB + AAKG??

Następny temat

NaNo Vapor ! relacja

WHEY premium