SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-=Cykl na mase , prosze o spr =-

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
no mam bo juz kupywalem od neigo ...ale co z tym Zma chca recepte o co im chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
pochdz po aptekach gdzies Ci sprzedadza jak nie to chelaty z Olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Zincas Forte dokldanie tego nie chca mi sprzedac jak dobrze pamieatam a mozna cos innego kupic jescze zamiast tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Zwykly zincas jest bez recepty i ma mniejsze stezenie cynku ,ale bierzesz 3 tabletki i po klopocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Aha dzieki o zwykly sie nie pytalem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
A co myslicie zebym dodal spalacz zeby mi tluszczyku nie przybralo za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Spalacz nic Ci nie da

jak juz to aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
No to widze ze nie porobie areobow bo mam skrecone kolano wiec przez dluzzy czas nic nie porobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Jak dluga pauza ? bo rozumiem ze calkiem od silowni msaz pauze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
sam dodawalem kiedys spalacze na cyklu kreatynowym i bylem zadowolony

zreszta to bardzo modna metoda ostatnimi czasy jest

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB + AAKG??

Następny temat

NaNo Vapor ! relacja

WHEY premium