SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase do oceny, prosze o porade

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
Witam.
W ciagu ostatnich 2 lat mialem 2 cykle kreatynowe (mono) a teraz przymierzam sie do kolejnego cyklu na ktory jestem w stanie wydac 500-600zl takze bede wdzieczny za kazda pomoc.

wiek - 20lat
staz- 2 lata
cel-masa
trening- 3xtyg (na mase)
dieta-w miare mozliwosci opanowana

System Protein 80 - 3,2kg
xpand - 1 duza puszka
cell pump - 660 gram
gain bolic - 6kg
omega3, ZMA apteczne, multiwitaminki...

Nie jestem przekonany co do ZMA, co radzicie? Myslicie ze zestawik na mase bedzie ok?

Pozdrawiam serdecznie i dzieki za pomoc. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Smakowo, ja mam swoja polityke na ten temat, zreszta juz sie przekonales o tym Ostrowi do ust nie wloze, SP 80 traktuje jak dobre bialko z dolnej polki. I to co pisalem bylo bardziej skierowane przeci ostrowiam, anizeli SP80.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jesli SP 80 i Gain Bolic beda uzupelniac diete to ok, zestaw spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
spoko cykl jak najabrdziej.
zma apteczne spoko, mniej kasy i przydać sie może - lepszy sen jest ważny w cieżkich treningach masowych.
gdybyś polukal po cenach w necie i wyciął moze w podobnej cenie bx prolongatu to byłoby git, a jak nie tez jest spoko.
była promocja na mobnster mass świetna, lepszy produkt niz gainbolic polukaj lub kup w Święta gdy będa promocyjne zestawy.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
Witam. Dzieki za zainteresowanie.

Tak, SP 80 i Gain Bolic są do uzupelnienia diety.

Aha, zastanawialem sie tez nad kupnem BX Ultra Whey, ale zabardzo nie mam kasy zeby kupic SP80 i BX UW wiec co mi radzicie, kupic np. 2,1kg SP80 i 2,3kg BX UW czy lepiej juz obstawic te SP80?

Bo bialko mam zamiar jest w trakcie dnia jak i na noc.
Pozdro i wielkie dzieki za pomoc. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
Aha no i pomysle jeszcze nad tym bx prolongatu skoro mowisz ze jest lepsze od gain bolica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
A czy mógłby mi ktoś ropisac dawkowanie tych suplementow? tnx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Prolongatum lepsze od SP 80, a od GB lepszy Monster Mass, w ten sposob

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
niewiele lepsze, ale lepsze
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
nie porównuj gain bolica do prolongatum ;) to pierwwsze to gainer, to drugie - białko

wczoraj kupiłem sobie folię prolongatuma waniliowego, żeby szmaać przed snem... smak fajny, rozpuszczalność okay, skład dooobry, cena - niezadowalająca ;) ale ogólnie białko godne polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Was to cena nigdy niezadowoli, chyba ze bedzie "wszystko po 4 zł"...

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
nie rzucaj takich tekstów bo to nie prawda, cena akurat troche wysoka jest.... ja kupiłem za 46 złotych tą folie 750 g.... to tanio jak na białko nie jest raczej. ale fakt że lepszy skład od sp80, to i odzwierciedlenie w cenie musi swoje mieć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP TCM Mega Caps®

Następny temat

Jak brac Optimum 100% Gold Standard ?

WHEY premium