SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase - prosze o ocenę, poprawki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2643
Witam. Na początku marca zaczynam brać kreatyne w zwiazku z czym prosze o ocene rozpiski jaką sobie przygotowałem. Moją diete umieściłem do oceny jak by ktoś chciał zobaczyć: https://www.sfd.pl/temat250034/

Vitalmax - Monohydrat Kreatyny - Kreatyna Mikro 250mesh - 500g + Dextroza 630g Gratis
DT 5g po przebudzeniu oraz 5g po treningu
DN 5g po przebudzeniu

Olimp - Taurine Mega Caps - 300kaps.
DT 2 x 2kaps. do kreatyny, 1kaps przed treningiem.
DN 2 x 2kaps rano do kreatyny i około południa.

Vitalmax - L-Glutamina 1000mg Megacaps - 150kaps.
rano/przed treningiem/po treningu/na noc

Trec - BCAA Powder - 200g + Taurine 900 - 60kaps. GRATIS VIP (Tauryna na wykonczeniu niedoczeka cyklu )
8g-10g przed treningiem

Trec - Glucosamine+MSM nowa formuła - 90kaps
2 x dziennie do posiłków

Trec - Super Omega 3 1000mg - 60kaps.
2 x dziennie do posiłków

Aspargin - 3 razy dziennie.

Jeszcze musze dokupić MultiPacka bo mi sie skonczył...BCAA Treca tez mi nie wystarczy więc musze dokupic lub wybrać inne aminokwasy...myślałem też nad Biogenix - Glucetyl - 250kaps. Diete uzupełniam białkiem Ostrowi ale chce na cykl dać jakieś lepsze, niewiem jakie dokładnie ale na noc chyba Treca Night Protein Blend i coś na dzień musze wybrać... Co byście dodali do tego cyklu oraz czy zmienialibyscie coś w systemie dawkowania??


Z góry dziękuje. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Myśle, ze BCAA mozesz sobie odpuscic, przy masie.Przydadza sie bardziej jak bedziesz na redukcji.

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2643
Dzięki za rade z tym bcaa. Czy ktoś jeszcze ma jakieś dobre rady???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Bcaa mozesz odpuscic chociaz sa zwolennicy uzywania bcaa na masie . glutamine bierz 3razy tj. rano, po treningu, na noc

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2643
Dodalibyście do tego coś jeszcze zeby pierwszy cykl był jak najlepszy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1633
masz wszystko trzeba tylko jeszcze dobra dietka i trening rośnij w siłe !

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2643
Dobra dietke już mam :] ...adres jest w pierwszym poscie...trening mam w miare dobry...dopracowuje go tak zeby na cykl byl w sam raz i dał jak najlepsze efekty.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2643
Ostatni raz truje tu dupe...przynajmniej na jakis czas. Jak długo ciągnąc ten cykl?? Niepatrzcie na to ile czego mam bo zawsze moge dokupić, chodzi mi bardziej o to czy ma to być 5 tygodni, 6 a może 8. Prosił bym też o uzasadnienie odpowiedzi :]

Dziekuje!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czemu JOHAMBINY nie mozna laczyc z weglowodanami

Następny temat

Mass xxl+cell pump+andro stack universala?

WHEY premium