SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

###DZIENNIK### Marcin269 / Maso/rzeźbo/siła %-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
OK

A teraz tuńczyk z pełnoziarnistymi bułkami (nie wygląda apetycznie )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Jak dla mnie zbyt dużo węgli wcinasz, zamiast nich dołóż białka.Spory bf jak widać na zdjęciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Jak jem mniej węgli to nie mam sił ani chęci iść na trening i chyba, nie ma ich aż tak dużo to samo z białkiem jem jak jestem głodny (wychodzi ok 3-3,5h) i nie wpycham nic na siłę. Siłownia i dieta to ma być przyjemność nie jestem kulturystą żeby liczyć co do grama jedzenia BF jest spowodowany ostatnimi 2-3miesiącami gdy olałem dietę i wcinałem co się da dopiero od 2 tygodni staram się jeść "czystko"

@ Właśnie kończę ~250g wiejskiego




I pytanko:
Jak zrobię dzisiaj jajecznicę to się do jutra nie "zestarzeje"? Bo nie zawsze mam rano czas żeby smażyć


Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2011-11-20 22:20:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Zalezy co rozumiesz przez "zestarzeje". , jak wsadzisz do lodowki to nic nie straci :-]

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
i przykryj folia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Zaszło małe nieporozumienie między mną i mamą i mam gotowane na bułkach razowych , ale dosyć wygodne to i chyba się przestawię


@ A z rana poleciały już owsiane i łyżka oliwy

Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2011-11-21 08:00:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
gotowane jaja z bułą- idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
sniadanie to tylko owsiane(ile?) i oliwa? , tak na marginesie to po przeczytaniu posta s.m.p.a. przerzucilem sie z owsianych na musli, bo tamte mi juz dupa wychodzily bez trawienia (pewnie przez to ze 100g na wodzie przez gardlo ciezko przechodzi :(

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Remik7
gotowane jaja z bułą- idealnie


Jednak nie, strasznie waliły te jaja


chrisshyn
sniadanie to tylko owsiane(ile?) i oliwa?


Tak, 200-250g owsianych i oliwa więcej w siebie nie wepchnę rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
daj jeszcze rano jakieś białko np mleko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Oxy Gen WPC 80 - 800g

Następny temat

Robimy wypiski, liczymy kalorie - OBOWIĄZKOWO!!!

WHEY premium