SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie zbędnych kilogramów

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
Witam
Tak jak w temacie chciałbym zrzucić kilka kilogramów. Mam 21 lat, 177 cm i 78kg
Oto moje wymiary:
obwod w pasie: 97
obwód klatki: 102
biceps: 32
udo: 53 (choc nie wiem gdzie mierzyc dokladnie)
Do marca trenowałem regularnie siatkę, ale przestałem i jestem załamany swoim wyglądem.
Chciałbym zrzucić ok 10 kg i 15 cm w pasie
Liczę na pomoc w zakresie ćwiczeń, które mogę wykonywać w domu ( mam do dyspozycji hantle, drążek choc na razie to mogę sie na nim tylko powiesic i bardzo lubię biegać, co już zacząłem robić), a co do diety to żeby było to coś prostego i łatwego do przyrządzenia.
Z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przede wszystkim musisz ułożyć dietę redukcyjną - z tym do działu "Odżywianie". Bieganie koniecznie, dobrze że biegasz, biegaj 3-4 w tygodniu. Wtedy wszelki trening siłowy jest zbędny, lub jeśli bardzo chcesz, czytaj co jest tu - https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
Mówiąc o ćwiczeniach nie mam na myśli jakiegoś rozbudowanego planu ćwiczeniowego, ale raczej pojedyncze ćwiczenia, żeby ciało nie było takie obwisłe. Teraz robię pompki, brzuszki, biceps, wspięcia na palce plus ćwiczenie na skośne brzucha. Mam problem z kolanami dlatego nie mogę robić przysiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1865
jak chcesz schudnac i troche miesnie zrobic to moze rob trening act masz nizej link do niego

https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html 

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
paragraf15 fajna sprawa tylko tak jak mówię mogę ćwiczyć w warunkach domowych więc ciężko o maszynę i sztange, mam tylko hantle, chyba, że jesteś w stanie zrobić mi rozpiskę na wszystkie te ćwiczenia w domu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
rozpiska w linku od Cokty
a o kolanach i przysiadach tu: https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningu na poprawę sylwetki

Następny temat

Affro & method88 - Proteo System

WHEY premium