SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na zrzucenie zbędnych kilogramów do września

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15
Witam,
Mam 24 lata mój wzrost 184m i waga 96 kg. Denerwujące boczki i uciążliwy brzuch. Wykupiłem wczoraj karnet na siłownie i zamierzam chodzić codziennie i biegać na siłowni. Z dostępnych spalaczy mam termospeeda nada się ? Oraz z suplementów BCCA activlabu, Vitaminy olympu, i jakąś prze-treningówkę też olympu. Jakieś porady co do spalenia boczków i brzucha w szybkim tempie domyślam się że samo bieganie na siłowni nic nie da. Macie może jakąs dobrą diete ? nwm może przejść na 1200 karoli ?

Pozdrawiam i liczę na pomoc bo we wrześniu lece na wakacje a przydało nie wyglądać jak kulka :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć,
Jeśli już dziś zaczniesz od tak silnych spalaczy, jaki bodziec zadasz później gdy nastąpi stagnacja ?
Zacznij od zdrowej diety i małymi krokami dodawaj sobie suplementy.Sama bieżnia nie da efektów w późniejszym okresie, dodałabym trening wielostawowy

Zmieniony przez - karolinaaa11 w dniu 2016-07-10 17:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10973 Napisanych postów 50344 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Olej spalacz, po co Ci to. Ogarnij dietę, a potem pomyśl o siłowni :) Swoją drogą przy 1200kcal umarł byś z głodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10205
Nie przytyłeś w jeden dzień, więc i w jeden dzień nie schudniesz.
Jeśli chcesz w sposób zdrowy tracić kilogramy i poprawiać sylwetkę to uzbrój się w cierpliwość. Tutaj nic szybko się nie dzieje.
Najpierw oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, a następnie odejmij od otrzymanego wyniku 300-400kcal i obserwuj swoja wagę. Trening weź z tematu podwieszonego ,,Pierwszy rok treningów", a aeroby możesz dodać 2-3 razy w tygodniu.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka jaką wybrać

Następny temat

wydluzenie bicepsow

nutloveb