SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na zrzucenie zbędnych kilogramów do września

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Witam,
Mam 24 lata mój wzrost 184m i waga 96 kg. Denerwujące boczki i uciążliwy brzuch. Wykupiłem wczoraj karnet na siłownie i zamierzam chodzić codziennie i biegać na siłowni. Z dostępnych spalaczy mam termospeeda nada się ? Oraz z suplementów BCCA activlabu, Vitaminy olympu, i jakąś prze-treningówkę też olympu. Jakieś porady co do spalenia boczków i brzucha w szybkim tempie domyślam się że samo bieganie na siłowni nic nie da. Macie może jakąs dobrą diete ? nwm może przejść na 1200 karoli ?

Pozdrawiam i liczę na pomoc bo we wrześniu lece na wakacje a przydało nie wyglądać jak kulka :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć,
Jeśli już dziś zaczniesz od tak silnych spalaczy, jaki bodziec zadasz później gdy nastąpi stagnacja ?
Zacznij od zdrowej diety i małymi krokami dodawaj sobie suplementy.Sama bieżnia nie da efektów w późniejszym okresie, dodałabym trening wielostawowy


Zmieniony przez - karolinaaa11 w dniu 2016-07-10 17:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olej spalacz, po co Ci to. Ogarnij dietę, a potem pomyśl o siłowni :) Swoją drogą przy 1200kcal umarł byś z głodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Nie przytyłeś w jeden dzień, więc i w jeden dzień nie schudniesz.
Jeśli chcesz w sposób zdrowy tracić kilogramy i poprawiać sylwetkę to uzbrój się w cierpliwość. Tutaj nic szybko się nie dzieje.
Najpierw oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, a następnie odejmij od otrzymanego wyniku 300-400kcal i obserwuj swoja wagę. Trening weź z tematu podwieszonego ,,Pierwszy rok treningów", a aeroby możesz dodać 2-3 razy w tygodniu.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka jaką wybrać

Następny temat

wydluzenie bicepsow

Wiecej