SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ziemniaki i kasza manna w diecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3049
Witam co sadzicie aby w diecie wrzucić ziemniaki jako zrodlo ww po treningu lub na wieczór, poniewaz na noc laduje sie weglami i czy dobrym pomyslem sa wegle z pieczonych zimniakow na noc lub kasza manna na noc czy lepiej ziemniaki po treningu jedynie a na noc ryż z rodzynkami np?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Lepiej po treningu . Ryż z rodzynkami na noc to tez słabe rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Czemu lepiej? ja jem tez wegle na noc i smialo czy tam ziemniaki,kasze,pieczywo razowe zytnie no i pieczone tez wpadaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3049
To co mozna na noc dać innego skoro ryz i rodzynki są średnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Masz szeroki zakres ww do wyboru.
https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html

Generalnie suszone owoce to kiepska opcja ze względu na dodawany do nich cukier/niekiedy tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Ja nie napisałem ze węglowodany np ryż na noc to kiepski pomysł , tylko konkretnie chodziło mi o te rodzynki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3049
To co polecacie zeby nabic na noc wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przecież dostałeś propozycje.
Anyway, istotny jest całokształt strategii żywieniowej


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-02-03 22:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No dokładnie, każdy rodzaj węglowodanów złożonych czyli ziemniakami, kasze, ryże
rodzynki już ostrożniej, jako minimalny dodatek. A lepiej po prostu świeże owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ostatnio już prosiłam, byś nie otwierał nowych tematów.
Pytaj w jednym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Ziemniaki, jak i kasze są dobrym źródłem węglowodanów. Kasz manna akurat jest jedną z bardziej przetworzonych, więc warto zwrócić uwagę na inne.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajl przedtreningowy

Następny temat

Dieta na mase - prosze o opinie co zmienic?

WHEY premium