SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 651
Witam, mam zastój w trakcie redukcji. Czuję, że więcej już nie mogę wycisnąć z tej redukcji i chciałem się poradzić co robić.

Data 2016-03-02 2016-04-01 2016-05-04 2016-06-03
Waga 80,3 77,1 75,8 73,9
Pas 92,5 88,5 87,9 86,4

Tak to wyglądało dotychczas, szczerze mówiąc wymęczyły mnie te 3 miesiące zacząłem z 2600 kcal, obecnie 2400, dodałem sporo cardio. Po treningu 25-30 min rowerek, wolny dzień naczczo 1-1:15 h. Chce zredukować, żeby zacząć robić w końcu suchą masę mięśniową, ale myślę, że bf jest jeszcze za wysoki, a już brakuje mi silnej woli. Dieta trzymana 90 czystego 10 śmieci ( czyt paluszki i w sumie jakaś drożdżówka czasem na uczelni się zdarzy jak coś wypadnie). Trzymam kcal makrosów nie, raz jest 60 gr tłuszczy raz 140, białko na poziomie 2 gr na kg/mc. Wrzucam zdjęcia proszę bez śmiechów i ubliżań.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 885 Napisanych postów 11092 Wiek 232 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188378
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 38188
Moim zdaniem nie jest źle :) zostało Ci już tylko trochę BF i właśnie ta końcówka jest najtrudniejsza do zredukowania. Wydaję mi się ze masz budowę mezomorfika tak przynajmniej wnioskuje ze zdjęć. Aby dociąć resztę tłuszczu poleciłbym rozkład makrosów 20% białka 30% tłuszczy i 50 % węgli. No i musiałbyś się trzymać diety w 100 % , i przy tak niskim BF trzeba dokładnie wyliczyć zapotrzebowanie bo jeśli obetniesz za dużo organizm będzie sie bronił. Do tego dorzuciłbym interwały do treningu.
1

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jaki typ budowy wpisać we wzorze ? Endo ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Korzystając z tego kalkulatora, który mi podesłałeś wyszło mi 2230 kcal, budowę wybrałem mezo i tam dodałem 400 kcal na końcu prawie. Zaraz rozpiszę jak wyglądała moja dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak wygląda dieta praktycznie codziennie, tak jak pisałem, czasem trafi się jakaś pizza z piekarni jak mi wypadną jakieś zajęcia czy tam paluszkami dobicie kcal wieczorem, dieta jest urozmaicona i to jest tylko jeden przykładowy dzięń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1228 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 180638
jak nie chce iść a ty chcesz dopalić smalec do końca to przestań podjadać i trzymaj się diety, nie jedz węgli które powodują skoki insuliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli z czego mam zrezygnować ? Bułki mam te wyrzucić z diety ? Orzeszki ? Czy owoce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1228 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 180638
ucinaj stopniowo wegle czyli kajzerki,ryż czy owoce obojetnie i tak wszystkie zamienią się w glukozę, możesz zacząc od kajzerek bo to pszenica,potem owoce, ryż
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli rada taka, żebym przeszedł na dietę CKD ? Chyba nie o to mi chodziło. W końcu wiele osób redukuje na niskich tłuszczach i ma trochę więcej węgli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - dieta do oceny

Następny temat

Tycie!

aerofull